Edukacja Mózgu - Coaching

Dla osób pragnących głębokiej i trwałej zmiany.

Czym jest Edukacja Mózgu?

Program

Pięć Kroków Edukacji Mózgu sprawi, że Twoja świadomość zacznie się zmieniać, a co za tym idzie zmienią się Twoje myśli, działania i nawyki, tak więc zmieni się Twoja rzeczywistość i Twoja przyszłość, którą możesz zapisać dla siebie na nowo.

Ciało i Mózg

W procesie pracujemy jednocześnie z ciałem i samym organem mózgiem. Tylko takie połączenie i wykorzystanie w 100% Twojego ludzkiego potencjału da Ci szansę na trwałą zmianę.

Coach

W procesie poprowadzi Cię najwyższej klasy coach Ola Mason, która wprowadziła metodę Edukacji Mózgu do Polski i jest jej głównym reprezentantem w kraju, szkoląc jednocześnie na terenie całej Polski.

Czym jest 5 Kroków EM?

 

Edukacja Mózgu to program oparty na współczesnej wiedzy na temat pracy mózgu i jego neuro-plastyczności, dlatego też na bieżąco jest modyfikowany i aktualizowany wg najnowszych międzynarodowych naukowych standardów. Założenie programu jest proste: ciało i mózg są ze sobą połączone. Ponieważ wiemy, w jaki sposób, potrafimy wpłynąć bezpośrednio na oba jednocześnie podczas odpowiednich ćwiczeń i praktyki.

Nauka uznaje istnienie jednej mierzalnej formy energii tj. energii bioelektrycznej, dzięki której ludzki mózg może skomunikować się z narządami w ciele. Wiemy także, że mózg wysyła własny sygnał energii, który nazywamy falami mózgowymi. Badania także wykazały, że umiejętność obniżenia fal mózgowych pozwala na osiągnięcie dużych korzyści zdrowotnych. W przypadku wprowadzenia do swojego życia programu Edukacji Mózgu, niższe stany aktywności mózgu mogą zostać osiągnięte w bardzo łatwy i prosty sposób, a codzienne powtarzanie rekomendowanych technik całkowicie wystarczy, aby ustabilizować i znormalizować pracę mózgu i narządów.

 

Efektem naszej współpracy jest nie tylko ogólne uwolnienie od stresu, relaksacja i pobudzenie pracy organów. Dzięki tym technikom rozbudzają się zmysły i zwiększa świadomość siebie oraz otaczającego świata. W kolejnych etapach pracy z naszymi metodami możesz poczuć, jak zwiększa się elastyczność mózgu i rozwija inteligencja emocjonalna. Dzięki procesowi różne obszary mózgu jednoczą się i rozwija się komunikacja pomiędzy półkulami, a co za tym idzie – rozwija się nasz potencjał, talenty i zaczynamy lepiej zarządzać swoim życiem i czasem, jaki jest nam dany. Dlatego mówimy, że Edukacja Mózgu jest doskonałym sposobem na osobisty rozwój.

Rozwój to poszerzanie, wychodzenie poza istniejące granice. Osobisty rozwój to wyjście poza swoje granice mentalne i energetyczne. Fizycznie i materialnie wszyscy mamy limity. Ludzkie ciało zawsze będzie miało swoje granice, których na co dzień doświadczamy. Aczkolwiek energia nie ma granic, a ludzki umysł w nieskończoność może tworzyć i przetwarzać niezliczoną liczbę informacji. W zależności od ilości informacji i ich jakości, taki staje się nasz mózg. Mówimy wtedy, że „dobre wiadomości kreują dobry mózg”.

Jeśli więc pragniesz mieć mózg zdrowy, aktywny i pozytywny, niezbędny jest odpowiedni trening. Podczas naszych konsultacji  możesz osiągnąć taki stan. Twój mózg jest kluczem do Twojego zdrowia i spełnienia, dlatego tak, jak ćwiczysz swoje ciało, tak też codziennie musisz ćwiczyć swój mózg, gdyż to on jest twórcą twojego życia.

Pięć kroków Edukacji Mózgu:

  1. Wyczulanie Mózgu - Obudź się! Skup uwagę!
  2. Rozwijanie Mózgu - Dobre wiadomości kreują Dobry Mózg:)
  3. Odświeżanie Mózgu - To, co wybierzesz się zadzieje.
  4. Integracja Mózgu - Stań się mistrzem swojego czasu i przestrzeni.
  5. Opanowanie Mózgu - Zaprojektuj swoje życiowe warunki.

Jak współpracujemy?

Na miejscu w Rybniku

Spotykamy się regularnie na indywidualnych sesjach w naszym Centrum w Rybniku.

Praca domowa

W między czasie wykonujesz w domu zadania domowe.

Skype

Dla osób, które nie mogą osobiście pojawić się w Rybniku, otwarta jest opcja sesji online.

Jak rozpocząć?

Na pierwsze spotkanie proszę umówić się telefonicznie pod numerem 887 362 809 lub mailem centrum@bodynbrain.pl . Podczas spotkania dokładnie omówimy Twoje potrzeby, kondycję i możliwości. Zrobimy plan i zaczniemy działać!

Blog

czytaj