Masaż Uzdrawiający

Już czas zająć się sobą. Daj sobie uwagę i miłość.

Czym jest Masaż Uzdrawiający?

Uzdrawianie

Poprzez delikatny masaż odblokowujemy tzw meridiany czyli kanały, przez które płynie energia. Usprawnienie przepływu energii w ciele wpływa na lepszą kondycję organów, czego efektem jest poprawa zdrowia.

Relaksacja

Atmosfera masażu sprzyja pełnemu rozluźnieniu ciała i umysłu. W trakcie spotkania można w pełni się zrelaksować i odciąć się od problemów dnia codziennego.

Spokój

Gdy ciało i umysł zaczynają się uzdrawiać i relaksować, błogi spokój sam zawita do Twojego serca. Jeśli szukasz dla siebie momentu oddechu, uzdrawiający masaż jest rozwiązaniem na wyciągnięcie ręki.

Jak wygląda masaż?

Masaż odbywa się na podłodze na miękkich matach. Osoba masowana jest ubrana w wygodny strój sportowy np dres lub legginsy. W trakcie masażu wykorzystujemy aromaterapię, a w tle rozbrzmiewają delikatne uspokajające dźwięki. Wszystko po to, aby osoba, mogła poczuć się wygodnie i bezpiecznie.

Nasz codzienny tryb życia często jest zabiegany, a w pierwszej kolejności zajmujemy się innymi. Dbamy o to, aby nasze rodziny miały ciepły obiad na stole, aby dom był czysty i zadbany. Dbamy o innych najpierw, zapominając o sobie.....

Masaż Uzdrawiający w naszym Centrum jest odpowiedzią dla wszystkich osób, niezależnie od płci, wieku czy sytuacji zdrowotnej, którzy pragną dla siebie odrobiny wyciszenia i miłości.

Poznaj naszą ofertę

Masaż częściowy

Koncentrujemy się na tej partii ciała, która przysparza najwięcej bólu i dyskomfortu na codzień np. głowa, ramiona i kark, kręgosłup, brzuch.
Masaż trwa 30 minut.

Masaż całego ciała

Od czubka głowy do stóp wszystkie partie ciała otrzymują uzdrawianie. Masaż trwa 60 minut.

Odblokowanie emocji

To głęboki masaż odblokowujący ciało i emocje. Masaż ten oczyszcza emocjonalnie i pozwala poczuć się lżej na duszy.
Trwa 90 minut.

Jak się umówić?

Na masaż najlepiej umówić się telefonicznie pod numerem 887 362 809. Szczególnie polecamy, aby skorzystać z masażu zaraz po zajęciach grupowych. Po treningu ciało już jest rozgrzane, masaż wtedy będzie miał jeszcze większą moc.

Blog

czytaj