Blogwstecz

Bohater miesiąca

2018 06 04

Każdego miesiąca prowadzimy dzienniczek wejść, po to aby na koniec wynagrodzić osobę najbardziej wytrwałą w swoim postanowieniu.

Wiemy, jak ciężko jest pokonać opór, lenistwo, a pokus dookoła jest wiele. Gdy niepogoda, mamy ochotę spędzić wolny czas w domu oglądając filmy, a gdy piękne słońce wolimy być na świeżym powietrzu np. na rowerze. Kto by tam myślał, aby zamykać się w sali, w centrum miasta i się jogować?

Jednak, pomimo tych pokus i pożądania słodkiego lenistwa,  już ponad 50 osób regularnie przychodzi do nas na codzienny trening, ponieważ wiedzą i czują, jak świetny jest to czas i jak wspaniale po godzinnej lekcji się możemy poczuć.

Gratulujemy Sebastianowi, który w miesiącu maju na zajęcia przychodził najwięcej. Sebastian podzielił się swoimi odczuciami, że po każdej lekcji czuje ogromną nadzieję w sercu i radość. Cieszymy się bardzo i zachęcamy do dalszej praktyki.

W tym miesiącu nagrodą dla Bohatera Sebastiana jest godzinna lekcja j. angielskiego z Native Speaker Peter Mason. Wartość voucheru, jaki dostał od nas Sebastian w prezencie to 100 zł.

Czekamy na nowego Bohatera w miesiącu czerwcu. Do zobaczenia na zajęciach!

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

Blog

czytaj