Blogwstecz

Chcę, to robię

2018 09 10

 

Bardzo ważne w odblokowaniu przepływu energii jest dewiza: „Chcę, to robię”. Pokonując wewnętrzne blokady, zbudujesz w ten sposób wiarę we własne siły i wiarę w innych ludzi, bo świat wcale nie jest taki zły, jak go malują.

Najważniejsza jest pełna Jasność w głowie. Musisz mieć pełną klarowność i przejrzystość swoich intencji, planów i marzeń. Gdy w umyśle jest ciemno albo wszystko jawi się zamglone, niech celem i marzeniem będzie ta Jasność. Jakakolwiek odpowiedź, byle klarowna i przejrzysta. Wtedy pojawia się spokój, relaks i pewność, że wszystko układa się po naszej myśli.

Największym bólem jest zamęt, jest on jeszcze gorszy od pełnego zaćmienia umysłu. Gdy umysł jest ciemny, na ślepo podążamy za nawykami, wskazówkami innych wierząc w pełni, że oni wskażą mi drogę, zrobią coś za mnie i wtedy będę czuł się w pełni zadowolony. Ciemnota to pełny brak świadomości, brak rozmyślań na swój temat, brak jakiejkolwiek autorefleksji. To podążanie za tłumem, na ślepo. Wygodnie.

Gdy w umyśle jednak zaczynają pojawiać się pierwsze iskierki światła, czarny zmienia swój kolor na szary i przyzwyczajony mózg, zaczyna odczuwać dyskomfort. To jak nagłe zaświecenie lampki w ciemnym pokoju i potrzeba troszkę czasu, aż oczy przyzwyczają się do światła. Choć wiele osób wtedy z emocją woli krzyknąć: „zgaś to światło” i dalej jak kret w mrocznych zakamarkach zimnego podziemia podąża swoimi wyrytymi korzytarzami.

Więc – chcę, to robię, ale czego chcę? Jeśli nie wiesz, czego chcesz niech chęć poszukiwania odpowiedzi będzie twoim azymutem. A gdy już jasno określisz swoje intencje, nie bój się i działaj. Pokonując lęk budujesz wiarę w siebie i w ludzi. Jest w tobie wystarczająco dużo mocy, aby samemu wykreować takie życie, jakiego pragniesz.

Ja trzymam kciuki i przesyłam Ci promienie jasnego Słońca, aby oświetliły Ci Twoją życiową drogę.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj