Blogwstecz

Co można wyleczyć techniką Punktu Uzdrawiania Mózgu

2018 11 29

W naszym Centrum dzielimy się tylko tym, co najlepsze. Skąd wiemy, co jest najlepsze? Bo sami testujemy, praktykujemy i doświadczamy to na sobie. Oto nasze pierwsze odczucia i spostrzeżenia odnośnie nowej techniki, której chcemy Was nauczyć tj. Punkt Uzdrawiania Mózgu.

Gdy pierwszy raz zrobiłam tę technikę na sobie, nie wiedziałam, dlaczego odczuwam pewne punkty na głowie, ale z zaufaniem z tymi punktami zaczęłam pracować, wierząc, że technika mi pomoże uwolnić spiętą energię z mózgu. Następnego dnia doznałam olśnienia – punkty, które uzdrawiałam dzień wcześniej połączone są bezpośrednio z moją prawą szczęką. Mam bruksizm, a moja czaszka jest przekrzywiona z prawej strony, co sprawia, że moja prawa strona twarzy jest inna, mniejsza, ściśnięta, co czuję w prawym oku (mam wrażenie, że jest mniejsze), w zatokach (jeśli się zatykają to tylko po prawej stronie) i w szczęce (co widzę na moim aparacie, którego używam na noc – prawa strona jest pocharatana i już prawie przegryziona). Ten cały stres skumulowany w mojej prawej półkuli mózgu, to głębokie spięcie w mojej podświadomości, sprawiają, że cierpię. Teraz jednak jestem pełna nadziei, ponieważ po wykonaniu techniki Punktu Uzdrawiania Mózgu czuję się luźniej, gorąco i spięcie wychodzi z prawego ucha i skroni i czuję ogromną ulgę. Tak, jakby ktoś ze mnie zdjął kilogramy.

Doświadczenia Pete’a: głównie poczułem punkty przy skroniach po obu stronach. Po wykonaniu techniki Punktu Uzdrawiania Mózgu bardzo się rozluźniłem. Mam wrażenie, że trzymam w skroniach dużo myśli i napięcia, co sprawia, że czuję się źle. Teraz po wykonaniu metody mam większy relaks pracy i komfort.

W dniu wczorajszym także jedna z naszych studentek miała okazję spróbować na sobie techniki Punktu Uzdrawiania Mózgu. Karina przyszła na zajęcia z obawą, czy sobie poradzi. Źródłem obawy były zatkane zatoki. Karina bardzo się cieszy, że pokonała niepokój, bo nie tylko okazało się, że zatkane zatoki nie przeszkadzały w lekcji i Karina świetnie poradziła sobie z ćwiczeniami, ale lekcja także sprawiła, że zatoki się odetkały. Karina poczuła ogromną ulgę, szczególnie że udało się jej zidentyfikować zablokowane miejsca w mózgu, które połączone są z zatokami i dzięki temu może te zatoki sama na co dzień oczyszczać przez tę naturalną metodę uzdrawiania czyli Punkt Uzdrawiania Mózgu.

Podsumowując – wszystkie części ciała są połączone z mózgiem. Możesz uwolnić spięcia i stres oraz ból w ciele poprzez Punkt Uzdrawiania Mózgu. Wiemy z doświadczenia naszego osobistego, że z pewnością możesz: odblokować zatoki, uwolnić spiętą szczękę i wyleczyć bruksizm oraz poprawić koncentrację w pracy i w szkole poprzez relaksację i dystans.

Zapraszamy na warsztat 16 grudnia do Rybnika.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj