Zajęcia grupowe

Zdrowe ciało Spokojny umysł

Liczba miejsc nieograniczona

Elastyczność

Na zajęcia możesz przychodzić w dogodnym dla siebie terminie, bez konieczności rezerwacji miejsca.  Trening odbywa się zawsze wg grafiku, niezależnie od liczby uczestników.

 

 

Pozytywna energia

Dbamy o to, aby w naszym centrum była czysta i serdeczna energia. Staramy się, aby atmosfera zajęć była przyjazna i życzliwa dla wszystkich. Chcemy, aby każda osoba trenująca u nas czuła się ciepło i przyjaźnie. Naszych instruktorów cechuje wysoka wyrozumiałość i cierpliwość.

Dostępność

Zapraszamy dorosłych, młodzież i seniorów, niezależnie od stanu zdrowia i kondycji. Szczególnie zapraszamy osoby, które nigdy nie trenowały jogi ani tai chi. Każda lekcja prowadzona jest w sposób klarowny i podstawowy tak, aby uczestnicy mogli poczuć się bezpiecznie wykonując ćwiczenia Body and Brain.

Jak rozpocząć?

Aby dołączyć do zajęć grupowych konieczne jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie informacyjne, podczas którego instruktor będzie mógł dowiedzieć się, jakie są Twoje motywacje do treningu.

Pomimo że trening odbywa się w grupie, każdy z uczestników jest traktowany indywidualnie tj. znamy kondycję i możliwości wszystkich studentów, dzięki czemu możemy dostosować poziom ćwiczeń do Twoich potrzeb.

Spotkanie informacyjno - wprowadzające trwa około 45 minut. Prosimy o ubranie stroju sportowego, gdyż podczas spotkania będziesz miał okazję próbować kilku podstawowych ćwiczeń. Na spotkaniu też będziemy mogli wspólnie ustalić, które lekcje z grafiku najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i dostaniesz od nas atrakcyjną ofertę cenową.

Koszt spotkania informacyjno - wprowadzającego połączonego z wypróbowaniem 1 lekcji grupowej to 50 zł.  Jednakże w momencie wykupienia abonamentu kwota ta zostaje zwracana.

Zapraszamy do umawiania spotkań pod numerem telefonu 887 362 809

Sprawdź aktualny grafik

Kliknij na grafik, aby go powiększyć.

Zapraszamy do naszego Centrum Body and Brain na codzienny trening ciała i umysłu. Umów się z nami teraz:)

REZERWACJA SPOTKANIA

 

Blog

czytaj