Zdrowe ciało Zdrowy mózg

Joga, Tai Chi, Gimnastyka

Codzienne zajęcia w Rybniku

Lekcje grupowe

Na zajęcia możesz przychodzić w dogodnym dla siebie terminie, bez konieczności rezerwacji miejsca.  Trening odbywa się zawsze wg grafiku, niezależnie od liczby uczestników.

 

 

 

Sesje Prywatne

Zapraszamy do umawiania się w dogodnych terminach na sesje prywatne. Dbamy o to, aby każda osoba trenująca z nami czuła się ciepło i przyjaźnie, mogąc jednocześnie rozwijać się w indywidualnym tempie.

Młoda Mama

Od czerwca specjalna lekcja dla kobiet, które potrzebują czasu i energii, aby wrócić do równowagi fizycznej i psychicznej. Program Młoda Mama to innowacyjny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu poczujesz się znów pełna sił i energii do działania.  Zajęcia odbywają się w terenie, na świeżym powietrzu. Obowiązują zapisy nr 887 362 809.

Jak rozpocząć?

Ludzkie ciało i każda jego cząstka połączone są z mózgiem. Poruszając ciałem w odpowiedni sposób, stymulując go, poprawiamy nie tylko tę część ciała, ale wpływamy także na tę część mózgu, która z daną częścią ciała jest połączona.

Na przykład: opukując, rozciągając i wzmacniając brzuch nie tylko wpływamy korzystnie na sylwetkę, kondycję mięśni brzucha, pleców i kręgosłupa, ale także na pracę jelit, przepływ krwi w brzuchu i nogach i dodatkowo wzmacniamy jelitowy układ nerwowy oraz nerw błędny, który jest połączeniem brzucha i jelit z mózgiem w głowie.

Ćwiczymy wszystkie partie ciała, aby ciało było zdrowe i aby mózg też był zdrowy. Dlatego nasze ćwiczenia są wyjątkowe, inne i różnią się od wszystkich pozostałych propozycji rekreacyjno - ruchowych na polskim rynku, ponieważ posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w temacie połączenia ciała z mózgiem. Naszym celem i priorytetem jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie psycho-fizyczne.

Aby dołączyć do ćwiczeń, prosimy najpierw umówić się z nami np. na lekcję prywatną i otrzymać więcej informacji na temat zajęć oraz wspólnie z instruktorem spróbować kilku ćwiczeń, aby przekonać się, jak to działa.

Można też od razu przyjść wg grafiku, ale przed lekcją należy porozmawiać z instruktorem i zapisać się na zajęcia. Poniżej znajduje się aktualny grafik.
Wystarczy wybrać dogodny dla siebie termin i można rozpocząć trening:)

Sprawdź aktualny grafik

 

 

 

Kliknij na grafik, aby go powiększyć.

Cennik

Jednorazowe wejście na lekcję grupową: 50 zł

Karnet bez limitu wejść na 1 miesiąc: 300 zł

 

 

Jednorazowa lekcja prywatna: 100 zł

10 lekcji prywatnych: 750 zł

Ogólny masaż - energoterapia: 120 zł

Sesja prywatna - Uzdrawianie przez Pępek: 150 zł

Zapraszamy do naszego Centrum Body and Brain na codzienny trening ciała i umysłu.
Kontakt telefoniczny 887 362 809

 

 

 

Blog

czytaj