Blogwstecz

Czym jest zdrowie naturalne?

2017 12 20

Nasze Centrum Body & Brain to Centrum Zdrowia Naturalnego. Co kryje się pod tymi hasłami? Jaka jest nasza misja?

Body oznacza ciało, Brain oznacza mózg. Ciało jako forma materialna jest odzwierciedleniem kondycji mózgu i jego formy niematerialnej tj. emocji i myśli. Ciało jest energią zmaterializowaną tego, co dzieje się w ludzkim umyśle – wszystkie nasze przeżycia, emocje i myśli – jeśli się powtarzają i utrwalają, mają wyraz w formie materialnej.

I tak oto osoba z lekką i pozytywną, czystą energią będzie miała zdrowe i lekkie ciało, a osoba z ciężką, negatywną i zabrudzoną energią będzie miała ociężałe i chore ciało.

Kluczem do wyzdrowienia jest zmiana energii. W naszym Centrum robimy to naturalnie, ale bez używania suplementów, ponieważ wielu osobom naturalne zdrowie kojarzy się ze zdrowym jedzeniem, pozyskiwaniem energii z natury. Owszem, jest to ważne. Można się suplementować naturalnymi i sprawdzonymi specyfikami, ale nie rozwiążą one podstawowego problemu – nie oczyszczą one źródła problemu, a jedynie na powierzchni delikatnie nas wypolerują do momentu, gdy trzeba będzie znowu zażyć ten specyfik…

To, co proponujemy w naszym centrum to praca z ciałem w taki sposób, aby poruszyć przepływ energii i rozpocząć naturalny proces uzdrawiania. Gdy poruszamy ciałem w odpowiedniej technice czy metodzie rozpoczyna się w naszym ciele naturalny proces uzdrawiania ciała, ale też i umysłu i ducha.

Oczywiście w procesie przemiany zawsze są momenty trudniejsze. Czasami fizycznie czujemy dyskomfort tj. ból albo mdłości, a czasem emocjonalnie i psychicznie czujemy opór czy lęk. To oznacza, że proces uzdrawiania jest włączony i jedyne co musimy zrobić, to kontynuować ten proces i nie poddawać się.

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie treningowe sprawia, że mamy dużo pewności i wiary w skuteczność metod, które proponujemy. Pod naszym bacznym okiem instruktora macie okazję w sposób czysto naturalny dokonać w swoim ciele dużych przemian.

Osobiście sami wyleczyliśmy się z notorycznie zatkanych zatok, cyst na jajnikach i powikłań urazowych po upadku z konia. Uniknęliśmy też dwóch operacji, jedyny lekarz, jakiego odwiedzamy to dentysta, a do apteki biegamy tylko, gdy trzeba kupić plasterki na obtarte kolana naszego 7 – latka.

Doświadczając na sobie tak istotnych przezmian uzdrawiania mamy dużo pewności siebie do prowadzenia tego Centrum i oferowania Wam naszej pomocy. Mamy nadzieję, że obdarzycie nas swoim zaufaniem i wytrwacie w procesie uzdrawiania.

Centrum Zdrowia Naturalnego Ciało i Mózg to niewielka rodzinna firma prowadzona przez małą grupę pasjonatów, przekonanych co do skuteczności metod proponowanych. Naszą misją jest dzielenie się ze wszystkimi tym, co najlepsze, aby świat dookoła nas także mógł się stać i lepszy.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę

 • Eugenia Krakowczyk

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból kręgosłupa jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

Blog

czytaj