Blogwstecz

Czym jest zdrowie naturalne?

2017 12 20

Nasze Centrum Body & Brain to Centrum Zdrowia Naturalnego. Co kryje się pod tymi hasłami? Jaka jest nasza misja?

Body oznacza ciało, Brain oznacza mózg. Ciało jako forma materialna jest odzwierciedleniem kondycji mózgu i jego formy niematerialnej tj. emocji i myśli. Ciało jest energią zmaterializowaną tego, co dzieje się w ludzkim umyśle – wszystkie nasze przeżycia, emocje i myśli – jeśli się powtarzają i utrwalają, mają wyraz w formie materialnej.

I tak oto osoba z lekką i pozytywną, czystą energią będzie miała zdrowe i lekkie ciało, a osoba z ciężką, negatywną i zabrudzoną energią będzie miała ociężałe i chore ciało.

Kluczem do wyzdrowienia jest zmiana energii. W naszym Centrum robimy to naturalnie, ale bez używania suplementów, ponieważ wielu osobom naturalne zdrowie kojarzy się ze zdrowym jedzeniem, pozyskiwaniem energii z natury. Owszem, jest to ważne. Można się suplementować naturalnymi i sprawdzonymi specyfikami, ale nie rozwiążą one podstawowego problemu – nie oczyszczą one źródła problemu, a jedynie na powierzchni delikatnie nas wypolerują do momentu, gdy trzeba będzie znowu zażyć ten specyfik…

To, co proponujemy w naszym centrum to praca z ciałem w taki sposób, aby poruszyć przepływ energii i rozpocząć naturalny proces uzdrawiania. Gdy poruszamy ciałem w odpowiedniej technice czy metodzie rozpoczyna się w naszym ciele naturalny proces uzdrawiania ciała, ale też i umysłu i ducha.

Oczywiście w procesie przemiany zawsze są momenty trudniejsze. Czasami fizycznie czujemy dyskomfort tj. ból albo mdłości, a czasem emocjonalnie i psychicznie czujemy opór czy lęk. To oznacza, że proces uzdrawiania jest włączony i jedyne co musimy zrobić, to kontynuować ten proces i nie poddawać się.

Nasze ponad 10-letnie doświadczenie treningowe sprawia, że mamy dużo pewności i wiary w skuteczność metod, które proponujemy. Pod naszym bacznym okiem instruktora macie okazję w sposób czysto naturalny dokonać w swoim ciele dużych przemian.

Osobiście sami wyleczyliśmy się z notorycznie zatkanych zatok, cyst na jajnikach i powikłań urazowych po upadku z konia. Uniknęliśmy też dwóch operacji, jedyny lekarz, jakiego odwiedzamy to dentysta, a do apteki biegamy tylko, gdy trzeba kupić plasterki na obtarte kolana naszego 7 – latka.

Doświadczając na sobie tak istotnych przezmian uzdrawiania mamy dużo pewności siebie do prowadzenia tego Centrum i oferowania Wam naszej pomocy. Mamy nadzieję, że obdarzycie nas swoim zaufaniem i wytrwacie w procesie uzdrawiania.

Centrum Zdrowia Naturalnego Ciało i Mózg to niewielka rodzinna firma prowadzona przez małą grupę pasjonatów, przekonanych co do skuteczności metod proponowanych. Naszą misją jest dzielenie się ze wszystkimi tym, co najlepsze, aby świat dookoła nas także mógł się stać i lepszy.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj