Blogwstecz

Dzieci

2018 04 09

Nasze dzieci, kochane dzieci. Ciągle w ruchu, buzia się nie zamyka, głowa pełna marzeń. Nasze dzieci są wspaniałe i jakże silne. Codziennie dają radę, oddychając delikatnymi płucami w smogu serwowanym przez dorosłych. Codziennie delikatne brzuszki trawią jedzenie wyprodukowane przez dorosłych, dla zysku… Codziennie próbują ogarnąć świat pełen elektronicznych gadżetów, zaprezentowanych im przez rodziców “wyłącz dziecko, potrzebuję spokoju” i codziennie znoszą nasze humory, stres, gonitwę i frustrację, ten cały stres podany na tacy przez dorosłych.

No cóż kochani dorośli….. możemy sobie pogratulować…..

Z pokorną więc głową i z przeprosinami dla kolejnych pokoleń, które przyjdą na ten świat….już teraz proponujemy dla dzieci zajęcia uwalniające z pędu, stresu i ciągłego “muszę i nie mogę”.

W dniu 24 kwietnia we wtorek zapraszamy dzieci członków Body and Brain na lekcję, która będzie wyzwoleniem ze stresu, oczyszczeniem z toksyn i poczuciem się kochanym i akceptowanym, w zgodzie z Naturą, w zgodzie z rytmem życia, w zgodzie ze sobą.

Lekcja rozpocznie się o godzinie 16.45 i potrwa 45 minut. Będzie to pierwsza lekcja tego typu dla dzieci i obowiązują wcześniejsze zapisy. Wszystkich chętnych rodziców prosimy o kontakt. Jeśli dzieci będą zadowolone, to mamy nadzieję wprowadzić te zajęcia na stałe do naszego grafiku.

Dzieci#Miłość#Natura

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj