Blogwstecz

Ekscytujące czasy

2019 01 08

Żyjemy w ekscytujących czasach. Nowa era, nowa epoka. Nie tylko rewolucja cyfrowa, nowa cywilizacja, nowe źródła energii, ogromna zmiana w sposobie życia. Patrząc na historię, Polska zawsze w Europie była lekko wstecz z wprowadzaniem nowości u siebie. Gdy w Europie kwitł renesans, nasi przodkowie cały czas swoje korzenie pogłębiali w średniowieczu. Wszystkie nowości, rewolucje, rozwiązania poprawiające jakość naszego życia, byliśmy w stanie zaimplementować w Polsce z około stu letnim opóźnieniem do reszty.

Żyjemy na przełomie epok, jesteśmy świadkami niesamowitych przemian. Teraz jednak, jak nigdy wcześniej, widzimy bardzo dokładnie, obserwujemy i możemy doświadczyć nowości w innym kraju. Widzimy, jak żyją na zachodzie, wcześniej mogliśmy się jedynie tego domyślać, wiedzieli wybrani. Stąd zapewne tak dużo w nas teraz emocji, złości i frustracji, że u nas nie jest tak, jakbyśmy chcieli.

Podstawowe prawo do oddechu jest nam zabrane, zabrane było zawsze od momentu rewolucji przemysłowej i kwitnącej gałęzi węgla. Tak duża tradycja i upór, szczególnie u nas na Śląsku, będzie potrzebowała kolejnych stu lat, aby zaakceptować, że alternatywne źródła energii to jest rozwiązanie najlepsze dla nas – dla zdrowia, dla dzieci, dla ekonomii, dla matki ziemi, dla przyszłych pokoleń, dla pięknego życia.

Na Śląsku jesteśmy i tutaj mieszkamy. Bez maski antysmogowej ciężko jest się przemieszczać. Jednak to, co najbardziej pomaga nam każdej zimy zachować zimną krew w temacie smogu, który gdy jest poruszany, odczuwa się mieszankę złości, żalu i łez i bezradności, to trening – trening mózgu.

Ćwiczenia, które wykonujemy codziennie nie tylko pozwalają nam przejść przez ten trudny okres w roku w jako takiej harmonii (nie piszę, że w pełnej, bo tak nie jest), ale także dają nadzieję innym na lepsze jutro. Jesteśmy pionierami w tematyce energii zdrowia ciała i mózgu w Polsce i mamy zamiar być liderem w branży wellness w całym kraju. Techniki, jakie praktykujemy dają szansę na zmianę świadomości, dają szansę, że ta rewolucja czystości piękna natury ziemi, powietrza i wody, którą obserwujemy na Świecie, w Polsce też przyspieszy i mam nadzieję tylko, że zdążymy Wam wszystkim pomóc w tym czasie, jaki nam pozostał na działanie.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj