Blogwstecz

El Salvador

2018 09 13

Dzisiaj newsy ze świata. Jak wiecie, naszym mentorem jest Ilchi Lee – edukator, filozof, lider innowacji w dziedzinie rozwoju osobistego i duchowego, światowej sławy autor ponad 40 książek z tematyki pracy z ciałem i mózgiem, autor programu Edukacja Mózgu.

W naszym Centrum Body and Brain w Rybniku z dumą prezentujemy wyniki jego pracy i uczymy Was, jak wykorzystać jego metody i techniki w swoim codziennym życiu.

Ilchi Lee w dniu wczorajszym otrzymał nagrodę od prezydenta kraju El Salvador za wprowadzenie programu Edukacji Mózgu do szkół. Wsparciem był ONZ, przy którym Ilchi Lee utworzył fundację IBREA. Za jej pośrednictwem program Edukacji Mózgu pojawił się w szkołach na terenach najbardziej dotkniętnych przemocą.

Dzięki tej inicjatywie tysiące dzieci i młodych ludzi otrzymało szansę na normalne życie. Normalne tj. bez przemocy, gwałtów i rozwiązywania problemów siłą. Ponieważ Edukacja Mózgu otwiera w świadomości studenta inne opcje, niż te, które zostały w nim zaszczepione przez środowisko.

To ogromny przełom dla kraju El Salvador, który ma szansę przestać wykrwawiać się od wewnątrz.

Edukacja Mózgu to program, który może być zaadoptowany w każdym kraju i w każdym środowisku. Polega na pracy z ludźmi w ten sposób, że zaczynają oni inaczej myśleć tj. stają się bardziej otwarci na rozwiązania, które jednocześnie są pokojowe i ugodowe dla wszystkich. Edukacja Mózgu sprawia, że człowiek zaczyna pozytywnie i konstruktywnie uczyć się i pracować, otrzymując dzięki temu lepsze efekty i większe zadowolenie z życia.

Jeśli post ten czyta teraz jakiś nauczyciel lub dyrektor, ktokolwiek kto chciałby wprowadzić program Edukacji Mózgu do swojej szkoły lub instytucji, firmy czy środowiska. Prosimy o kontakt.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj