Blogwstecz

Grafik Czerwiec

2018 05 30

W miesiącu czerwcu kontynuujemy regularny codzienny trening, aby podnieść temperaturę ciała i poczuć lepiej przepływ energii. Dzięki tego typu ćwiczeniom umysł staje się coraz bardziej wyciszony, a ciało wypoczęte. W tym miesiącu Centrum Body and Brain będzie zamknięte tylko dwa dni
tj. 10 i 24.06; nie będzie też lekcji o 10.00 w piątek 22.06.

Do naszego grafiku dodaliśmy na stałe poranne medytacje. W poniedziałek o 8.00 możesz rano przyjść do Centrum i skoncentrować swój umysł. Słoneczne weekendy potrafią nas rozleniwić, dlatego poranna medytacja to okazja do stworzenia lepsze samodyscypliny i lepszej organizacji swojego czasu. Takie podejście daje nam większe szanse na produktywny i pełen sukcesów tydzień. Nie czekaj więc, aż twoje ciało i umysł same się „rozkręcą”, ale wykorzystaj okazję. Nasze poranne motto to “Don’t wait. Create!” 🙂

W każdy czwartek o 8.30 zapraszamy na specjalny trening grupę zaawansowaną. Lekcje są wyjątkowe, ponieważ głęboko możemy doświadczyć przepływu energii. W tym i następnym miesiącu na zajęcia dla zaawansowanych zapraszamy także te osoby, które będą brały udział w warsztatach sierpniowych w naszym Centrum. Zajęcia te przygotują twój umysł i ciało do intensywniejszych ćwiczeń, których doświadczysz na warsztatach.

Czekają na nas także dwie specjalne niedziele. Już w pierwszą niedzielę lipca o godzinie 11.00 odbędzie się specjalna lekcja poświęcona trzeciej czakrze. Trzecia czakra to punkt energii, który odblokowany wspomaga procesy trawienia w żołądku. Od strony emocjonalnej, jest to punkt, dzięki któremu możemy pozbyć się lęku i wreszcie zacząć osiągać swoje wyznaczone cele. Na lekcję przynieście swoje sprzęty do ćwiczeń tj. przyrząd do uzdrawiania przez pępek, drewnianą poduszkę oraz kartę life particles. Na lekcji nauczymy Was, jak skutecznie korzystać ze sprzętów w domu.

Lekcja Specjalna będzie prowadzona przez Aleksandrę Wongja Nim oraz Pete’a Sabunim razem:)

17 czerwca zaś zapraszamy na próbną lekcję wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji trenować z nami i chcieliby poznać nasze centrum oraz trening Body and Brain. Od godziny 11.00 do 12.30 poprowadzimy spokojną podstawową lekcję oraz omówimy jej poszczególne etapy. Koszt udziału w lekcji to 50 zł.

Zapraszamy wszystkich gorąco do odwiedzania Centrum i do regularnego treningu w miesiącu czerwcu. Do zobaczenia😊

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj