Blogwstecz

Ki Gong z Pete’em

2019 04 04

Ja człowiek mogę żyć nawet 120 lat. Moje komórki regenerują się, ciało odnawia jeśli mu tylko na to pozwolę. Moje organy, moje serce i mózg są zaprojektowane w sposób idealny, aby służyć mi przez te wszystkie lata, jeśli im tylko pozwolę. Moje kości to żywa struktura, która przez całe życie ma możliwość do regeneracji, naprawy i adaptacji.

Przede wszystkim moje kości są moją podporą, stanowią ochronę dla moich organów, dzięki nim mogę się poruszać. Mój szpik kostny produkuje nową krew, jest więc też źródłem życia, a moje dna w kościach powie przyszłym pokoleniom, jak rozwijałam się jako człowiek, jakie są moje cechy osobnicze oraz tolerancje. To wszystko mówią nasze kości. Możemy ukrywać swoje prawdziwe ja, ale przyszłe pokolenia i tak nas z tego rozliczą. Możemy chować się i udawać, ale i tak nasze potomstwo wszystko nam prędzej czy później wygarnie….

Ćwicząc gimnastykę uzdrawiającą mamy okazję wzmocnić i poprawić strukturę układu kostnego. Szczególnie trenując nasze Ki Gong, które prowadzi w naszym studio Pete Mckay Mason, możemy otworzyć swoje kości tak, aby popłynęła w nich głębiej energia. Proces uzdrawiania układu kostnego, postury i równowagi ciała to efekt tych ćwiczeń. Ból spowodowany skrzywieniami, kontuzjami możemy zniwelować poprzez ćwiczenia.

W każdy czwartek o 9.50 i 17.45 Pete prowadzi ćwiczenia w naszym Centrum w Rybniku. Są to naprawdę świetne zestawy ćwiczeń, dzięki którym możemy odblokować ból i poprawić strukturę ciała.

W dniu dzisiejszym miałam okazję rano wziąć udział w takiej lekcji. Zadziały się niesamowite rzeczy. Po pierwsze bardzo wyraźnie poczułam, które części mojego ciała potrzebują więcej uwagi i pracy. Praca z układem kostnym wymaga dużej cierpliwości i konsekwencji. Zmiany nie dzieją się natychmiast, ale z każdym czwartkiem, widzę jak bardzo poprawia się układ mojej miednicy, kręgosłupa i czaszki. Ćwiczenia z Pete’em są naprawdę wyjątkowe i cieszymy się, że gościmy u nas tak wspaniałego trenera!

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj