Blogwstecz

Kosmetyka chlebowa

2018 12 05

Nasze Centrum to nasz drugi dom. Dbamy o niego najlepiej, jak potrafimy. U nas zawsze jest czysto i pachnąco. W miejscu tym dzielimy się wszystkim, co znamy i jest wg nas najlepsze tj. służy nam najlepiej. Oprócz oczywiście najlepszego programu treningowego, można u nas napić się dobrej herbaty, a dla spragnionych czeka nasza ulubiona woda mineralna Jurajska.

W naszej recepcji można zapoznać się z ofertą produktów, które polecamy i których sami używamy na co dzień. Oprócz oferty naturalnych indyjskich kadzideł, książek z tematyki rozwoju świadomości i samoleczenia, szczególnie pragniemy zwrócić Waszą uwagę na naturalne kosmetyki chlebowe.

Na kosmetykę chlebową natknęliśmy się na katowickich targach rok temu. Po umyciu rąk mydłem chlebowym poczułam bardzo miękką skórę, a jej delikatność trwała bardzo długo. Co mnie zadziwiło, to fakt, że nie musiałam po umyciu rąk używać kremu do rąk. W domu odważyłam się umyć mydłem chlebowym twarz i wtedy miałam już 100% pewności, że jest to kosmetyk, który wspiera moją skórę, więc wspiera całą mnie.

Kosmetyki chlebowej używa cała nasza rodzina. Nasz 8 letni synek myje swoje ciało i włoski i staje się dzięki temu jeszcze bardziej aksamitny i smakowity😊 Po umyciu włosów szamponem ja osobiście nie muszę używać odżywki (rozczesują się bez problemu) a ich lekkość sprawia, że szybciej się suszą. Szampon oczyszcza pięknie skórę głowy. Moje włosy są bardzo cienkie, więc szybko się przetłuszczają. Po użyciu tego szamponu widzę, że dłużej zachowują świeżość. Wg ulotki można też dowiedzieć się, że naturalnie reguluje mikrobiom skóry głowy i zapobiega tworzeniu się łupieżu.

Produkty chlebowej kosmetyki można kupić u nas na ul. Sobieskiego 19a w Rybniku. Cena mydła w płynie 250 ml to 25 zł, a szamponu 400 ml to 38 zł. W zestawie taniej, całość za 60 zł. Wspaniałe dla całej rodziny, na prezent dla starszych osób, czy osób z problemami skórnymi, dla każdego. Zapraszamy pachnąco.

Przeczytaj opinie naszych studentów
  • Marta – Piekary Śląskie

    Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

  • Mirka z Warszawy

    Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

  • Karina Adamczyk
    Optyk

    Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

  • Edyta Mostowska
    Konserwator zabytków - Wrocław

    W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

  • Wioleta Dobrasiewicz
    Mama

    Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

  • Jagoda Kozieł
    Nauczyciel

    Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

  • Sylwia Rutkowska
    Dentysta

    Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

  • Aleksandra z Rybnika
    Kosmetyczka

    Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

  • Adam Urbanik
    Informatyk - Kraków

    Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

  • Brygida lat 73

    Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj