Blogwstecz

Książka Ilchi Lee w j. polskim

2018 01 19

Dobre wiadomości.

Zakończyliśmy długi proces poszukiwania polskiego wydawnictwa, które zechciałoby opublikować polską wersję książki Ilchi Lee Uzdrawianie przez Pępek. Jest sukces i początek ciężkiej pracy, z czego bardzo się cieszymy!

Dlaczego posiadanie książek Ilchi Lee w języku polskim jest ważne?

Ilchi Lee napisał ponad 40 książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków. Sposób, w jaki podejmuje on tematykę naturalnego powrotu do zdrowia jest wyjątkowy. Język, w jakim pisze jest prosty, trafia do każdego. Ilchi Lee jest niesamowicie mądrym człowiekiem, który od 37 lat tworzy cały czas różne metody pomagania innym, aby każdy mógł odnaleźć w sobie moc wyzdrowienia i powrotu do harmonii i pokoju, powrotu do siebie. Jego metody są proste i skuteczne. Każdy, kto pragnie poprawić jakość swojego życia powinien mieć przynajmniej jedną pozycję Ilchi Lee w swojej biblioteczce.

Ponieważ metoda Uzdrawiania przez Pępek spotyka się z otwartym i ciepłym przyjęciem w Polsce, postanowiliśmy rozpocząć tłumaczenia jego książek od pozycji, która w prosty sposób wyjaśni, na czym polega ta metoda i jak ją wykonywać. Dzięki tej książce można dowiedzieć się też, jak poprawiać relację ze sobą i z drugim człowiekiem i jak poprzez tę metodę uzdrowić cały Świat. Jest to naprawdę wyjątkowa pozycja.

Rozmowy z wydawnictwami rozpoczęliśmy około rok temu. Pierwsze spotkania były obiecujące. Jedno z wydawnictw podjęło decyzję o publikacji książki, ale z dużym lękiem i niepewnością, więc dało nam ultimatum – z góry zakupimy od nich połowę składu. Nie do końca o taką współpracę nam chodziło… więc poszukiwaliśmy dalej. Sami inicjowaliśmy spotkania, ale nic z nich nie wynikało. My ciągle jednak żyliśmy marzeniem, że książka Ilchi Lee w języku polskim się pojawi.

Jest takie powiedzenie „Niebo pomaga tym, którzy pomagają sobie sami”. Dlatego przy naszych staraniach,  podróżach po Polsce i spotkaniach z różnymi wydawnictwami, nie mogło też być inaczej. Niebo „zaaranżowało” dla nas okazję nie do odrzucenia. W listopadzie podczas Targów Bliżej Zdrowia Bliżej Natury w Katowicach poznaliśmy m.in. przedstawicieli Wydawnictwa KOS z Katowic, które w swoim dorobku ma tak wspaniale pozycje jak „Starosłowiański Masaż Brzucha” Władysława Batkiewicza czy „Koreański Masaż Dłoni” G. Stefan. Prezentacja Healing Life i książki Ilchi Lee zachęciła Wydawnictwo KOS do dalszych rozmów, które zakończyły się sukcesem.

Teraz czeka nas tłumaczenie i opracowanie polskiej wersji. Jesteśmy przekonani, że dystrybucja książki w Polsce, jak i za granicą będzie ogromnym sukcesem.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj