Blogwstecz

Lekcja grupowa czy prywatnie?

2019 01 30

W naszym Centrum istnieje możliwość wzięcia udziału zarówno w lekcji indywidualnej z instruktorem, jak i w lekcji grupowej. Lekcje grupowe odbywają się u nas w Rybniku dwa razy dziennie tj. o 10.00 i o 18.00 (w soboty tylko rano).

Dla kogo jest lekcja indywidualna?

Dla każdej osoby, która nigdy nie próbowała ćwiczeń jogi i czuje zakłopotanie ćwicząc w grupie, a także dla każdej osoby, której kondycja jest bardzo słaba, przechodzi przez choroby lub okres rehabilitacji i potrzebuje szczególnej uwagi i indywidualnego tempa. Czasami z lekcji prywatnej korzystają osoby, których grafik jest bardzo napięty i w godzinach 10.00 i 18.00 są jeszcze w pracy. Umawiamy się wtedy na inne pory indywidualnie.

Jeśli nie zaliczasz się do żadnej z powyższych osoby, zachęcam bardzo do zapisania się na zajęcia grupowe.

Co dają nam lekcje w grupie:

 • im więcej osób ćwiczy, tym więcej generujemy energii i jest większy efekt, bardziej wyczuwalny w trakcie i po lekcji,
 • słuchając innych osób zdajesz sobie sprawę, że nie tylko ty cierpisz i masz problemy i że każdy z nas jest tak naprawdę taki sam tj. chce być zdrowy i szczęśliwy,
 • zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś pępkiem świata, bo tak naprawdę każdy patrzy tylko na siebie i dla siebie przychodzi na zajęcia, więc możesz spokojnie się rozluźnić –  nikt na Ciebie nie patrzy i Cię nie ocenia.

 

Dla wszystkich nowych osób, które chciałyby spróbować naszych lekcji w lutym proponujemy ofertę na 1 miesiąc na spróbowanie. W zależności od ilości wejść oraz formy tj. lekcji prywatnych czy grupowych, na miejscu ustalimy wspólny plan. Zapraszam do umawiania się pod numerem telefonu 887 362 809. Ola Mason.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj