Blogwstecz

Lekcja Próbna

2018 06 14

W najbliższą niedzielę będziemy czekać na Was o godzinie 11.00 w naszym Centrum Body and Brain w Rybniku na ulicy Sobieskiego.

Przygotowaliśmy dla Was lekcję, która będzie, mamy nadzieję, ciekawym i fajnym doświadczeniem dla wszystkich z Was, którzy nie mieli jeszcze styczności z tego typu treningiem.

Czasami, gdy słyszymy słowo joga wydaje nam się, że jest to jakiś dziwny religijny kult czy fizyczny trening zwijania się w precel. Zapewniamy, że w naszym centrum nie chodzi nam ani o religię ani o zwijanie się w cokolwiek.

Wykorzystujemy pozycje jogi ponieważ są one bardzo korzystne dla samopoczucia. Podchodzimy jednak do treningu bardzo holistycznie. Wiemy, że ciało, emocje, umysł i dusza są ze sobą ściśle powiązane i na siebie ciągle oddziałują. Dlatego proponujemy w naszym Centrum ćwiczenia, które dają ukojenie i poprawę na wszystkich tych poziomach.

W naszej rzeczywistości żyjemy w ciągłej separacji. Stare metody uczą nas, że jak ktoś pragnie duchowego rozwoju, to znajdzie je w kościele, choć coraz rzadziej tak się dzieje…. Gdy chore jest ciało trzeba iść do lekarza rodzinnego, a gdy psychika podupada to pozostaje nam psychiatra, psycholog lub bar…

Wcale tak nie musi być. Można naprawdę zrobić dla siebie wiele dobrego we wszystkich możliwych aspektach właśnie poprzez odpowiedni trening, na który zapraszamy Was gorąco.

Już w najbliższą niedzielę 17 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się próbna lekcja, na której będziecie mogli poznać i doświadczyć takiego treningu. Zapraszamy gorąco.  Koszt udziału w lekcji to 50 zł. Dziękujemy za wsparcie.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj