Blogwstecz

Lipcowy grafik

2018 06 30

Kończymy czerwiec. Nasz syn zakończył drugi rok szkolny podstawowy i rozwija się dalej. Jakie to naturalne w tym wieku, że trzeba się uczyć i rozwijać, poznawać i doświadczać życia i świata. “Być człowiekiem oznacza rozwijać się”. Dlaczego zapominamy o tym i zamykamy się w małym świecie, gdy tylko zdobędzie się dyplom i założy rodzinę? Czy wtedy nagle życie się kończy? Rozwój nie oznacza braku zadowolenia z tego, co się ma. A zadowolenie i cieszenie się, tym co już się nam udało stworzyć, nie powinno być końcem naszej drogi. Przed nami jeszcze tyle lat życia.  Jak ono ma wyglądać? “Żyj dla spełnienia, nie dla sukcesu”.

Ludzka duszka chce doświadczać i rozwijać się. To jest powód, dla którego dusza przychodzi na ziemię. Gdy nie rozwija się, gwarantowana jest choroba, depresja, rozwody, utraty pracy, pieniędzy i wszystkie możliwe plagi. Tak po trochu wygląda nasza rzeczywistość. Po ulicach chodzą “zombi” wszyscy bez nadziei – gdy rozdajemy ulotki na ulicy Sobieskiego główna odpowiedź jest:” mnie już nic nie pomoże” albo “dla mnie już nie ma nadziei” i to mówią osoby, które mają przed sobą jeszcze wiele lat życia…. dlaczego? Bo nigdy, nawet będąc młodym i pełnym wigoru, osoby te nigdy nie zadały sobie pytania – dlaczego ja żyję, po co jestem na tym świecie i po co jest ten świat. Żyły i nadal żyją nawykowo, powtarzając wzorce na ślepo kopiując poprzednie pokolenia, kopiując tak naprawdę cierpienie.

Nie możemy kochani tak żyć. Nie możemy nie mieć nadziei, bo przecież ona podobno umiera ostatnia! Dlatego chcemy wszystkich, którzy do nas przychodzą natchnąć pozytywną energią, duchem nadziei, że warto mieć marzenia i odwagę do ich realizacji. Naprawdę można żyć z piękną energią w sercu. A ci, którzy już ją mają i czują, chcemy nauczyć, jak dzielić się tym pięknem z najbliższymi i dalszymi. Odczarujmy troszeczkę tę naszą rzeczywistość!

Zapraszamy Was serdecznie, przyjdźcie do nas w lipcu. Jesteśmy otwarci. Można skorzystać z jednorazowego wejścia albo wykupić bardziej opłacalne opcje w formie karnetu czy abonamentu. Pomożemy Ci podnieść się z negatywnych myśli i poczuć więcej nadziei i letniego słońca w swoim sercu.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj