Blogwstecz

Londyn

2018 03 22

Miniony weekend spędziliśmy w Londynie. Odbyła się tam Międzynarodowa Konferencja Human Brain Earth, na którą przybyli reprezentanci z wielu krajów m.in. z Belgi, Holandii, Francji, Niemiec, Rosji, Słowacji, Polski a także z Kataru, Turcji,  Korei i Stanów Zjednoczonych.

W pierwszym dniu mieliśmy okazję wysłuchać wykładu Dave’a Beal’a, który jest Głównym Instruktorem Edukacji Mózgu w Stanach Zjednoczonych, szczególnie w okręgu szkolnym Stanu Nowy Jork.  A także byliśmy świadkami eksperymentu Smart Brain, podczas którego ochotnik został podłączony do maszyny pokazującej na ekranie pracę jego mózgu oraz wskaźniki stresu oraz koncentracji. Ochotnik w trakcie “badania” rozpoczął trening Uzdrawianie przez Pępek i na ekranie mogliśmy zobaczyć, jak zmieniły się wskaźniki tj. poziom stresu się obniżył, a poziom koncentracji się podniósł.

Metoda Uzdrawiania przez Pępek jest po prostu MEGA.

Najważniejszym punktem spotkania był wykład samego Ilchi Lee, twórcy tej metody oraz wielu innych technik uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Wykład ten był niezmiernie ciekawy, połączony z ćwiczeniami wibracyjnymi. Poziom energii w sali podniósł się znacznie, a na wszystkich twarzach pojawił się szeroki uśmiech.

Energia Ilchi Lee jest SUPER MEGA.

Po powrocie dzielimy się tym wszystkim, czego doświadczyliśmy w trakcie weekendu: energią, doświadczeniami, informacjami. W duchu Hongik “dobre dla mnie, dobre dla innych” wszyscy razem, jako jedna społeczność, możemy doświadczać zdrowia, szczęścia i spokoju dzieląc się, pomagając sobie nawzajem z umysłem nastawionym na dawanie.

Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje życie takie, jakie jest. Przywołaj do swojego umysłu najbliższych, których znasz i miejsca, gdzie mieszkasz i pracujesz. Wyobraź sobie teraz, że w swoich codziennych czynnościach jesteś nastawiony na dawanie. Idziesz do pracy i chcesz tylko dawać. W domu tylko dajesz. Każdej osobie, którą spotykasz dajesz. Wszystkim dookoła tylko dajesz. Mija dzień, tydzień, miesiąc i rok. Otwórz oczy i odpowiedz sobie na pytanie: czy umarłem? czy przez rok tylko dawania nikt o mnie nie zadbał? nie docenił moich starań? Umarłem po ilu dniach, bezdomny, bez jedzenia? Nie… żyję cały czas. Prawda?

A teraz wyobraź sobie swoje życie z umysłem nastawionym na biorę. Wszędzie chcę brać, idę tam, aby dostać, tylko brać i dostać, brać i dostać od każdej osoby, którą spotykasz chcesz tylko brać….. dzień, tydzień, miesiąc i rok… Otwórz oczy. Jak się czujesz? Może nie umarłeś jeszcze, ale na pewno nie masz wokół siebie przyjaciół, ani dobrej pracy, ani ciepłego domu i jesteś w stresie, chory. Bo inni nie chcą ci tylko dawać i dawać i dawać. Prawda?

Wyobraź sobie naszą społeczność – jak wyglądałby Rybnik, gdyby wszyscy byli nastawieni tylko na dawanie?! Jak wyglądałaby Polska? Dająca, serdeczna, otwarta? Fajnie prawda? Aż chce się tu mieszkać.

Dlatego niech każdy z nas zacznie od siebie. Zmieńmy nasze nastawienie, dawajmy, otwierajmy się i dzielmy się tym, co najlepsze – miłością, uśmiechem, serdecznością. Niech z każdego serca będzie wysyłana pozytywna energia.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj