Blogwstecz

Małe Duże Zmiany

2018 05 06

Kochani, życie pisze nam scenariusze i choć bardzo pragniemy trzymać się wyznaczonego kursu, czasami musimy i bardzo chcemy z niego zboczyć, gdyż właśnie obok pojawia się okazja, którą trzeba złapać, schwytać i mocno przytulić.

Gdy chcemy racjonalnie przejść przez życie, kalkulując i wyważając swoje możliwości, których i tak do końca nie jesteśmy świadomi, jakie to będzie życie? Nie wiedząc, że można frunąć wysoko i daleko, trzymamy się ciągle bezpiecznych odległości, powtarzając jak mantrę to, co nam wpojono “nie rób, bo się sparzysz”, “nie skacz, bo się przewrócisz”. Prawda jest jednak taka, że bez tego sparzenia się czy przewrócenia nie poznamy własnych możliwości. Dlatego – musimy skakać i robić, bez względu na to, co podpowiada rozsądek, bo jest to tak naprawdę tylko lęk ubrany w piękną sukienkę.

W związku z powyższym – jutro o 3 rano wyjeżdżamy na lotnisko, aby wziąć udział w jednym spotkaniu, bardzo ważnym wydarzeniu w Londynie i aby wrócić do Rybnika we wtorek. Jak to jedno spotkanie odmieni nas i nasze Centrum? Na pewno mocno i pozytywnie. Najbardziej niech jednak cieszą się ci, co biorą udział w najbliższym sobotnim warsztacie – ta energia, ta miłość i ten wiatr w żagle od samego Ilchi Lee pozwoli wyrzucić cały lęk i niedowierzanie we własne siły.

 

p.s. jutro 7 maja centrum Body and Brain zamknięte.

 

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj