Blogwstecz

Marzenie

2018 01 06

Otwarcie własnego centrum było naszym marzeniem, które zrodziło się 10 lat temu. Wtedy zapisaliśmy się pierwszy raz na zajęcia i tak jak Wy teraz, nie mieliśmy zielonego pojęcia, co nas czeka, czy to nam pomoże i czy sobie w ogóle poradzimy i czy wytrwamy w postanowieniu.

Jak teraz jest widoczne – nie tylko sobie poradziliśmy w trakcie ćwiczeń, ale zostaliśmy nawet instruktorami, ba! właścicielami swojego centrum. Ten szereg wydarzeń zawdzięczamy naszym trenerom i sobie, i jesteśmy z tego dumni, że po dziesięciu latach widać owoce ciężkiej i konsekwentnej pracy.

Nasza droga nie była usłana różami. A może i była, ale róże te miały kolce! Sama decyzja o zawitaniu do centrum trwała długo. W mieście, gdzie mieszkaliśmy były różne centra jogi, ale tylko jedno z nich przyciągało naszą uwagę swoją energią. Wreszcie zdecydowaliśmy się na spotkanie. Na nim okazało się, że mamy pełno obaw i lęków – o finanse, o własną kondycję, o wytrwałość i okoliczności – czy pozwolą na uczestnictwo w zajęciach. Jednakże nasz instruktor od początku zobaczył w nas ogromny potencjał i wierzył, że sobie poradzimy. Mamy wrażenie, że wierzył on w nas bardziej niż wtedy my sami w siebie…

Twierdzimy więc, że gdyby nie determinacja naszych nauczycieli i ich wiary w nas samych, nigdy nie wytrwalibyśmy w uczęszczaniu zajęć, nie stalibyśmy się zdrowi i radośni i nie nauczylibyśmy się radzić sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdyż nie jest sztuką być uśmiechniętym, gdy wszystko jest ok. Sztuką jest się uśmiechać i działać, gdy jest ciężko i pod górkę.

Dzisiaj prowadzimy własne centrum i to my jesteśmy Waszą wiarą w siebie i nadzieją, że wszystko będzie ok. Podnosimy każdą osobę do momentu, aby mogła ona sama stanąć na silnych nogach i nie przewrócić się, gdy zawieje silniejszy wiatr i aby potrafiła sobie poradzić w nawet najtrudniejszych momentach swojego życia.

Dlatego na Nowy Rok 2018 planujemy liczne warsztaty i wykłady. Same lekcje grupowe są niezbędne, aby dokonała się zmiana energii w ciele i umyśle, ale warsztaty potrzebne są do tego, aby zrozumieć tę przemianę i nauczyć się samemu ją kreować w swoim życiu.

Dla każdej osoby, która do nas przychodzi pragniemy niezależności, pewności i wiary w siebie, wewnętrznej mocy kreowania zdrowia, radości i spokoju. Jeśli więc Twoim marzeniem jest przynajmniej jedna z powyższych rzeczy, powinieneś do nas zawitać….teraz. Bo “każdy sukces ma swój początek w marzeniu..”

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj