Blogwstecz

Marzenie

2018 01 06

Otwarcie własnego centrum było naszym marzeniem, które zrodziło się 10 lat temu. Wtedy zapisaliśmy się pierwszy raz na zajęcia i tak jak Wy teraz, nie mieliśmy zielonego pojęcia, co nas czeka, czy to nam pomoże i czy sobie w ogóle poradzimy i czy wytrwamy w postanowieniu.

Jak teraz jest widoczne – nie tylko sobie poradziliśmy w trakcie ćwiczeń, ale zostaliśmy nawet instruktorami, ba! właścicielami swojego centrum. Ten szereg wydarzeń zawdzięczamy naszym trenerom i sobie, i jesteśmy z tego dumni, że po dziesięciu latach widać owoce ciężkiej i konsekwentnej pracy.

Nasza droga nie była usłana różami. A może i była, ale róże te miały kolce! Sama decyzja o zawitaniu do centrum trwała długo. W mieście, gdzie mieszkaliśmy były różne centra jogi, ale tylko jedno z nich przyciągało naszą uwagę swoją energią. Wreszcie zdecydowaliśmy się na spotkanie. Na nim okazało się, że mamy pełno obaw i lęków – o finanse, o własną kondycję, o wytrwałość i okoliczności – czy pozwolą na uczestnictwo w zajęciach. Jednakże nasz instruktor od początku zobaczył w nas ogromny potencjał i wierzył, że sobie poradzimy. Mamy wrażenie, że wierzył on w nas bardziej niż wtedy my sami w siebie…

Twierdzimy więc, że gdyby nie determinacja naszych nauczycieli i ich wiary w nas samych, nigdy nie wytrwalibyśmy w uczęszczaniu zajęć, nie stalibyśmy się zdrowi i radośni i nie nauczylibyśmy się radzić sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdyż nie jest sztuką być uśmiechniętym, gdy wszystko jest ok. Sztuką jest się uśmiechać i działać, gdy jest ciężko i pod górkę.

Dzisiaj prowadzimy własne centrum i to my jesteśmy Waszą wiarą w siebie i nadzieją, że wszystko będzie ok. Podnosimy każdą osobę do momentu, aby mogła ona sama stanąć na silnych nogach i nie przewrócić się, gdy zawieje silniejszy wiatr i aby potrafiła sobie poradzić w nawet najtrudniejszych momentach swojego życia.

Dlatego na Nowy Rok 2018 planujemy liczne warsztaty i wykłady. Same lekcje grupowe są niezbędne, aby dokonała się zmiana energii w ciele i umyśle, ale warsztaty potrzebne są do tego, aby zrozumieć tę przemianę i nauczyć się samemu ją kreować w swoim życiu.

Dla każdej osoby, która do nas przychodzi pragniemy niezależności, pewności i wiary w siebie, wewnętrznej mocy kreowania zdrowia, radości i spokoju. Jeśli więc Twoim marzeniem jest przynajmniej jedna z powyższych rzeczy, powinieneś do nas zawitać….teraz. Bo “każdy sukces ma swój początek w marzeniu..”

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę

 • Eugenia Krakowczyk

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból kręgosłupa jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

Blog

czytaj