Blogwstecz

Medytacja Mindfulness

2018 10 05

Słowo Mindfulness oznacza dosłownie „Pełnia Umysłu”, ale nie chodzi o umysł wypełniony myślami czy odczuciami, ale o umiejętność umysłu do bycia w pełni obecnym i świadomym tego, gdzie jest i co robi, bez poczucia, że jest się przytłoczonym tym, co dzieje się dookoła.

Mindfulness jest więc czymś, do czego zdolny jest każdy człowiek. To jego naturalna moc, którą może rozbudzić w sobie każdy. Gdy sprowadzasz swoją uważność do momentu, którego właśnie doświadczasz, wtedy możesz powiedzieć, że jesteś świadomy, że Twoja świadomość jest rozbudzona. Możesz wtedy poczuć, zobaczyć i zaobserwować w szczegółach całą swoją istotę. Poprzez zmysły możesz poczuć energię, zobaczysz też swoje myśli, emocje i sytuację zdrowotną Twojego ciała.

Medytacja Mindfulness to najlepszy skan ciała, mózgu i duszy. Wyniki takiego „wewnętrznego badania” są najprawdziwsze, autentyczne i są Twoją własnością, a z wiedzy o sobie stają się Twoją życiową mądrością.

Medytacja Mindfulness to niezbędny element codziennej praktyki adeptów, którzy pragną poprawiać, usprawniać siebie. Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 18.00 do naszego Centrum w Rybniku. Można przynieść swój koc do przykrycia, gdyż po rozgrzewce i części rozciągania do-in (meridian), przez około pół godziny leżymy bez ruchu, koncentrując się wewnątrz i będąc prowadzonym przez doświadczonego instruktora.

Zapraszamy serdecznie. W przypadku pytań, jesteśmy dostępni pod telefonem.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj