Blogwstecz

MŁODA MAMA

2019 05 10

W życiu każdej kobiety, ciąża następnie poród wywołują niemałą rewolucję, zarówno od strony fizycznej, zmienia się sylwetka , ciało jak i psychicznej pojawia się karuzela emocji. Nowe wyzwania, ciągłe obawy czy sobie poradzi, niepewność i strach przeplata się z radością. Niemalże cały swój czas kobieta poświęca małemu dziecku, opiekując się nim najlepiej jak tylko potrafi.

Młoda mama w dzisiejszych czasach stoi przed nie lada wyzwaniem, wychować dziecko i nie zwariować:)

W czasach, gdy żądzą nami media, portale różnego rodzaju, prasa itp. zalewając nas informacjami jak powinno być wychowywane dziecko, co wolno czego nie wolno, nierzadko mama czuję się skołowana sama nie wiedząc już co wybrać czyje porady są dobre, jakie jedzenie dla dziecka najlepsze itp.

Wobec tych wszystkich informacji młode mamy często pozostają zagubione, pozostawione same sobie ze swoimi emocjami. Ponadto media kreują wizerunek matki, która zaraz po porodzie powinna mieć sylwetkę modelki, a dobrze wiemy, że często potrzeba czasu na powrót do figury.

Centrum Body & Brain postanowiło wprowadzić w swój grafik zajęcia dla młodych mam, aby pomóc im wrócić do równowagi, wymarzonej sylwetki i kondycji. Młoda mama może przez godzinę poprawić swoją kondycję, wyciszyć się i zrelaksować, to tylko godzina, a na pewno pomoże i to bardzo:)

Sama jestem mamą, do centrum na zajęcia zapisałam się 3 miesiące po urodzeniu syna, poród odbył się przez cięcie cesarskie ale mimo tego zajęcia w centrum nie sprawiły mi żadnych trudności, szybko wróciłam do figury i kondycji z przed ciąży, mam dużo więcej energii, spokoju i cierpliwości. Trening w centrum różni się od tych które znałam z fitness klubów czy dvd znanych trenerek, skupia się nie tylko na fizyczności ale również na wyciszeniu, spokojna głowa to jest to co moim zdaniem młodej mamie najbardziej potrzebne, aby nie ulegać emocjom, małego dziecka, często jak małe dziecko jest marudne, płacze albo po prostu najzwyczajniej w świecie jest niegrzeczne, mama ulega tym samym emocją często kumuluję się w niej złość, zniecierpliwienie, brak sił, bezradność. Trening w centrum uczy jak zapanować nad tymi skrajnymi emocjami i być spokojnym i opanowanym, wymaga do dyscypliny, regularnego trenowania i czasu, ale końcowy efekt jest naprawdę wart włożonego wysiłku i poświęconego czasu. Mówią szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, więc chyba warto spróbować MŁODA MAMO:)

ZAPRASZAM SERDECZNIE W KAŻDY WTOREK O 8.30:)

Kasia Krypczyk

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj