Blogwstecz

Moc działania

2018 05 19

Moc do działania

Czym jest moc, dzięki której czujemy się na siłach, aby działać? Czym jest ta moc, która powoduje, że podejmujemy decyzję i działanie w wybranym kierunku? Impuls czy energia? Skąd się to bierze?

Ta moc to energia życia. Każdy ma energię. Każdy, kto żyje ma energię. Jakie jest to życie, zależy od poziomu energii i jej czystości, od świadomości.

Czasami ktoś może pomyśleć, że moja moc do działania to warunki, w jakich żyję np. brak pieniędzy blokuje mnie przed działaniem. Jednakże – dlaczego brakuje pieniędzy? Skąd ten brak pochodzi?

Z braku twojej energii do ich kreacji. To znaczy, że masz mało swojej mocy i że tracisz ją na niepotrzebne sprawy, na sprawy, które nie są dla ciebie dobre np. za dużo myślisz, albo kierujesz uwagę i energię tam, gdzie nie jesteś doceniony.

Trening, który proponujemy to budowanie energii i mocy oraz oczyszczanie tego, co mamy. Trening, który proponujemy to przede wszystkim rozbudzenie – jaka jest moja kondycja, dlaczego mam to, co mam i dlaczego nie mam, tego czego pragnę. Krok następny to większa elastyczność, otwarcie się na inne możliwości, wyjście spoza dotychczasowych wzorców i następny krok treningu to zarządzanie i kreacja – własnego życia, w zgodzie z własnym sumieniem, sercem i potrzebą duszy, z poczuciem własnej wartości.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj