Blogwstecz

Nasza książka już do wypożyczenia w rybnickich bibliotekach!

2018 06 06

Ci, co nas znają naprawdę, znają nasze serce… Nawet telefonicznie czy mailowo możemy wyczuć swoją energię. I teraz też, gdy czytasz ten wpis, poczuj nasze serce, które pragnie dla Ciebie jak najlepiej.

W zgodzie z potrzebą serca, dzielenia się i pomagania innym – w prezencie, jako dar dla mieszkańców naszego miasta Rybnik – oddaliśmy egzemplarze naszej najnowszej książki Uzdrawianie przez Pępek. Można ją wypożyczyć w Bibliotece Głównej przy Teatrze oraz Miejskiej na Smolnej ul. Reymonta. Książkę na miejscu można przeczytać w Halo Rybnik oraz w parku przy Campusie, a także po drodze z Poczty na Targ:)

Angielską wersję także oddaliśmy do biblioteki Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Katowickiego z siedzibą w Rybniku na Campusie.

Nie często takie donacje są składane w bibliotekach, bo reakcje Pań, które pozdrawiamy gorąco, były połączeniem zdziwienia z niedowierzaniem i dodatkowym pytaniem, czy na pewno jest to dar?

Tak Kochani. Jest to Dar dla Miasta, dla naszego otoczenia, dla Nas wszystkich, abyśmy mogli żyć zdrowiej, w spokoju i zadowoleniu, po prostu się do siebie uśmiechając:)

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj