ZDROWIE SZCZĘŚCIE SPOKÓJ

W każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał. Każdy człowiek, bez względu na wiek czy możliwości fizyczne, ma dostęp do mocy tworzenia, kreacji i przywracania swojego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie, radość i spełnienie.

Naszą rolą jest prowadzenie i kierowanie każdej osoby, która potrzebuje światła w tunelu. Naszym celem jest edukacja, w jaki sposób samemu można kreować swoje życiowe warunki, bez względu na otoczenie. Pomożemy Ci odkryć swój potencjał, pokonać swoje limity, które stoją na Twojej drodze do szczęścia i spełnienia.

Pragniemy, aby energia, która nas otacza i krąży w każdym z nas była czysta i pozytywna. Dlatego każdego dnia prężnie i aktywnie trenujemy, podnosimy swoje kwalifikacje i poziom energii. Nasze motto: "Aby móc pomagać innym, najpierw trzeba pokonać swoje limity".

Nasza historia

Drogę do otwarcia swojego centrum uzdrawiania i coachingu rozpoczęliśmy w roku 2008, kiedy to sami potrzebowaliśmy pomocy ze względu na słabą kondycję zdrowotną. W latach 2008 - 2009 oboje wykonywaliśmy jeszcze inne zawody, ale już jako studenci treningu Body and Brain w Londynie odkrywaliśmy dobrodziejstwo płynące z ćwiczeń jogi brzucha i uzdrawiania przez pępek. Korzyści były tak duże i oszałamiające, że postanowiliśmy zmienić zawód i całkowicie oddać się programowi ćwiczeń, dzieląc się jednocześnie z otoczeniem w formie prowadzenia zajęć. Nasze pierwsze kroki jako instruktorzy stawialiśmy w Wielkiej Brytanii, potem otworzyliśmy małe centrum jogi w Aleksandrowie Łódzkim po to, aby później jeszcze większe centrum otworzyć na Śląsku. Certyfikat Poziomu Mistrza oraz kontrakt umożliwiający nam otwarcie swojego Centrum otrzymaliśmy oficjalnie w roku 2015 w Korei Pd. i Londynie.

       

 

Przez ten cały czas pobieraliśmy nauki od największych autorytetów duchowych i naukowych z dziedziny neuroloplastyki na świecie w Korei, Nowej Zelandii i Europie tj. od samego Ilchi Lee, dr Emanuel Pastreich czy Dr Emeran Mayer.

Na dzień dzisiejszy codziennie ćwiczymy i trenujemy wraz z liczną grupą w Rybniku, odwiedzamy regularnie przyjacielskie Centrum Medycyny Naturalnej przy ul. Damrota 6 w Katowicach, gdzie można spróbować z nami gimnastyki uzdrawiającej i masażu pępka. Jednocześnie rozwijamy się na innych polach: prowadzimy warsztaty rozwojowe i uzdrawiania w Warszawie, prowadzimy wykłady na zaproszenie organizatorów w Katowicach czy Bielsku Białej. Jesteśmy otwarci na zaproszenia i spotkania z ludźmi z całej Polski.

Metody i techniki, których używamy (Uzdrawianie przez Pępek, Wibracja Fal Mózgowych, Edukacja Mózgu, metoda Ciała Słonecznego itd.) wprowadziliśmy do Polski i jesteśmy ich jedynymi i autoryzowanymi reprezentantami i instruktorami w kraju.

Certyfikaty

Nasze treningi charakteryzują się bardzo wysokim poziomem profesjonalizmu, uważności i dbałości o każdego uczestnika. Podczas naszych zajęć i warsztatów każdy może odkryć swój niezwykły potencjał, jaki znajduje się w jego mózgu.

Najlepszym dowodem, że nasze warsztaty dają efekty, nie są szkolenia, jakie przeszliśmy ani certyfikaty, jakie zebraliśmy, ale opinie i rekomendacje Was - naszych studentów i uczestników zajęć.

Oto opinia osoby, która trenuje tradycyjną jogę od wielu lat i która wzięła udział w wielu warsztatach rozwojowych oferowanych na rynku polskim. Po wzięciu udziału w naszych lekcjach dzieli się tak:

"po raz pierwszy moje ciało pracuje na tak głębokim poziomie. nigdy przedtem nie miałam wrażenia, że ćwiczą i uzdrawiają się moje organy i krew. dotychczas wszystko było powierzchowne i płytkie, ubrane w dziwne nazwy i kulturę, której nie rozumiem i się z nią nie utożsamiam. prostota i głębia tych ćwiczeń jest tak zadziwiająca, że wciąga mnie to niesamowicie i daje mi ogromną radość, że w końcu znalazłam to, czego szukałam od dawna"

Na Ciebie też czekamy ...
Telefon: 887 362 809

Blog

czytaj