Opinie naszych studentów
Marta – Piekary Śląskie

Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

Mirka z Warszawy

"Chciałam powiedzieć, iż jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną. To były najpiękniejsze warsztaty w moim życiu, a towarzysząca im muzyka była cudowna, idealnie dobrana do prowadzonych zajęć. To wszystko razem wzięte to najwyższy poziom profesjonalizmu. mam nadzieję, że niebawem odbędą się kolejne warsztaty z Olą. Bardzo dziękuję, że te zajęcia zostały zorganizowane i dzięki temu mogłam w nich uczestniczyć i poznać tak wspaniałych Ludzi."

Karina Adamczyk
Optyk

Jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek powiedziałby mi, że dzięki ćwiczeniom fizycznym, można tak świetnie się poczuć psychicznie i energetycznie, nie uwierzyłabym. Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

Edyta Mostowska
Konserwator zabytków - Wrocław

Najwięcej korzyści z metody Uzdrawiania przez Pępek odczuwam, gdy używam Kijka Healing Life, gdyż on idealnie współgra z moim pępkiem. Wykonując spokojne ruchy w rytm muzyki, z każdą minutą czuję coraz to większy spokój, a mój umysł uwolnia się od niepotrzebnych myśli. W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia. Podczas wykonywania tej metody czuję ogromne ciepło i szczęście, którym pragnę obdarować wszystkich i wszystko dookoła. Czuję, że mogę wszystko. Metoda Uzdrawiania przez Pępek pomogła mi się połączyć z samą sobą i otworzyła moje serce. Dodatkowo masaż pępka łagodzi moje stany napięciowe, pomaga mi w walce z bólem głowy (który spowodowany jest stresem). Wycisza się mój umysł, moje myśli wtedy spokojniej krążą w mojej głowie lub ulatują:).  Dostrzegłam także, że moje stany napięcia przedmiesiączkowego się wyciszyły i odczuwam zmniejszony ból w trakcie miesiączki, a moje stany depresyjnego przygnębienia zdecydowanie uległy zmniejszeniu.

Wioleta Dobrasiewicz
Mama

Nigdy przedtem nie zajmowałam się jogą.
Moja wiedza była pobieżna i nie umiałam jej użyć ani w żaden sposób wykorzystać. Odkąd regularnie odwiedzam Centrum Body&Brain,czuję się spełniona i szczęśliwa,bo rozwijam umysł,poprzez głęboką,niecodzienną wiedzę przekazaną przez prowadzących - Olę i Pete'a.Buduję i trenuję ciało i wewnętrzną równowagę.Uczę się jak w bardzo prosty sposób żyć w zdrowiu i uszczęśliwiać przyjaciół.Korzystam z masażu,,uzdrawiania przez pępek"ale i innych form relaksu i budowania zdrowia.Ludzie,którzy prowadzą centrum,to osoby przyjazne,niezwykle pogodne,mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain,otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała ale i wsparcie dla ducha,gdy tego potrzebuję.

Jagoda Kozieł
Nauczyciel

Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.
Ciekawe, kreatywne i rozwijające ćwiczenia dla wszystkich oraz fantastyczna atmosfera.

Sylwia Rutkowska
Dentysta

Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze ! Dziękuje z całego serca Oli i Pete’owi. Dobrze , ze jesteście.

https://ortodentica.pro/

Aleksandra z Rybnika
Kosmetyczka

Polecam wszystkim, którzy pragną odnaleźć spokój ducha, harmonię życia codziennego, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie, polepszyć kondycję ciała, umysłu i zdrowia. Osoby prowadzące zajęcia mają niespotykaną mega pozytywną energię i podejście do życia, zarażają swym uśmiechem i życzliwością! Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką  Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

Adam Urbanik
Informatyk - Kraków

Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne. Wykonywanie Uzdrawiania przez Pępek na innej osobie, a także otrzymywanie tego dla siebie jest rewelacyjne, ponieważ niezmiernie pomaga się rozluźnić fizycznie i psychicznie w bardzo krótkim czasie, niemal od razu. Chętnie korzystam z tej techniki, gdy chcę się pozbyć natrętnych myśli.

Sabina z Rybnika
Nauczyciel

Mam poważną dyskopatię i rok temu miałam wyznaczoną operację, a mój lekarz twierdził, że jest niezbędna abym mogła funkcjonować bez bólu. Nie zdecydowałam się na operację i rozpoczęłam praktykę metody Uzdrawiania przez Pępek. Sprawiła one, że ból jest dużo mniejszy i operacja została odwołana. Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru, co z kolei cieszy mojego męża :) Także polecam wszystkim.

Brygida lat 73

Od 5 lat męczyły mnie szumy w głowie, po położeniu się spać miałam w związku z tym duże problemy ze snem. Rano wstawałam zmęczona i cały dzień chodziłam zmęczona. Odkąd zaczęłam masować swój pępek, nauczyłam się, jak poprawić swoje krążenie krwi. Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu. Rano wstaję wypoczęta. Pragnę także dodać, że przez 5 lat poszukiwałam pomocy u lekarzy, w tym u neurologa. Niestety lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Uzdrawianie przez Pępek polecam absolutnie każdemu.

Mira Rodacka
Artysta

Moja praca to malowanie na jedwabiu. Aby wykonać swoją pracę dobrze, konieczna jest pewna i spokojna ręka, oraz rozluźniony umysł i ciało. Trening Body and Brain poprawił  sprawność moich dłoni. Jestem zadowolona z wyników mojej pracy.

Blog

czytaj