Opinie naszych studentów
Wioleta Dobrasiewicz
Mama

Nigdy przedtem nie zajmowałam się jogą.
Moja wiedza była pobieżna i nie umiałam jej użyć ani w żaden sposób wykorzystać. Odkąd regularnie odwiedzam Centrum Body&Brain,czuję się spełniona i szczęśliwa,bo rozwijam umysł,poprzez głęboką,niecodzienną wiedzę przekazaną przez prowadzących - Olę i Pete'a.Buduję i trenuję ciało i wewnętrzną równowagę.Uczę się jak w bardzo prosty sposób żyć w zdrowiu i uszczęśliwiać przyjaciół.Korzystam z masażu,,uzdrawiania przez pępek"ale i innych form relaksu i budowania zdrowia.Ludzie,którzy prowadzą centrum,to osoby przyjazne,niezwykle pogodne,mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain,otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała ale i wsparcie dla ducha,gdy tego potrzebuję.

Jagoda Kozieł
Nauczyciel

Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.
Ciekawe, kreatywne i rozwijające ćwiczenia dla wszystkich oraz fantastyczna atmosfera.

Sylwia Rutkowska
Dentysta

Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze ! Dziękuje z całego serca Oli i Pete’owi. Dobrze , ze jesteście.

https://ortodentica.pro/

Aleksandra z Rybnika

Polecam wszystkim, którzy pragną odnaleźć spokój ducha, harmonię życia codziennego, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie, polepszyć kondycję ciała, umysłu i zdrowia. Osoby prowadzące zajęcia mają niespotykaną mega pozytywną energię i podejście do życia, zarażają swym uśmiechem i życzliwością! Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką  Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

Adam Urbanik
Kraków

Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne. Wykonywanie Uzdrawiania przez Pępek na innej osobie, a także otrzymywanie tego dla siebie jest rewelacyjne, ponieważ niezmiernie pomaga się rozluźnić fizycznie i psychicznie w bardzo krótkim czasie, niemal od razu. Chętnie korzystam z tej techniki, gdy chcę się pozbyć natrętnych myśli.

Sabina z Rybnika
Nauczyciel

Mam poważną dyskopatię i rok temu miałam wyznaczoną operację, a mój lekarz twierdził, że jest niezbędna abym mogła funkcjonować bez bólu. Nie zdecydowałam się na operację i rozpoczęłam praktykę metody Uzdrawiania przez Pępek. Sprawiła one, że ból jest dużo mniejszy i operacja została odwołana. Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru, co z kolei cieszy mojego męża :) Także polecam wszystkim.

Brygida lat 73

Od 5 lat męczyły mnie szumy w głowie, po położeniu się spać miałam w związku z tym duże problemy ze snem. Rano wstawałam zmęczona i cały dzień chodziłam zmęczona. Odkąd zaczęłam masować swój pępek, nauczyłam się, jak poprawić swoje krążenie krwi. Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu. Rano wstaję wypoczęta. Pragnę także dodać, że przez 5 lat poszukiwałam pomocy u lekarzy, w tym u neurologa. Niestety lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Uzdrawianie przez Pępek polecam absolutnie każdemu.

Mira Rodacka
Artysta

Moja praca to malowanie na jedwabiu. Aby wykonać swoją pracę dobrze, konieczna jest pewna i spokojna ręka, oraz rozluźniony umysł i ciało. Trening Body and Brain poprawił  sprawność moich dłoni. Jestem zadowolona z wyników mojej pracy.

Elwira Skutek
Nauczyciel

„Dopiero po treningu Uzdrawiania przez Pępek zdałam sobie sprawę, że czytanie książek bez realnej praktyki tego, co jest w nich zawarte nie daje efektów. Trening Power Brain wypełnia lukę, którą zawsze czułam. Po przeczytaniu innych książek zawsze miałam niedosyt i pytanie: co dalej, jak ja mam to wprowadzić w życie? Teraz nie mam takiego pytania, ponieważ trenując Power Brain wszystko staje się klarowne. Wykorzystuję wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo”

- Elwira Skutek, Nauczyciel w Szkole Specjalnej

Wojciech Pieczkowski
Lekarz, Chirurg

Bezwarunkowo polecam każdemu. Przeżycie warsztatów Body and Brain czyni człowieka bardziej świadomego swojego człowieczeństwa. To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

Lila Golik
Bizneswoman

„Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem. Odkryłam wiele blokad, nad którymi muszę teraz pracować. Warsztaty w Body and Brain polecam każdemu, niezależnie od jego chorób i samopoczucia.  Warsztaty Body and Brain mówią, jak w inny niekonwencjonalny sposób uleczyć swoje ciało i duszę. Nauczają o naszym ciele, a właściwie o całej nasze istocie.”

- Lila Golik, właściciel pensjonatu w Koniakowie http://www.narozcesciu.pl/

Alicja Śmiałek
Optometrysta

Udział w warsztacie to wyzwalające uczucie. Pozbyłam się negatywnych emocji, które we mnie siedziały. To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko. Zdecydowanie poleciłabym warsztat, ponieważ każdy powinien doświadczyć wolności i zdać sobie sprawę jak nasze słowa i emocje wypływają na innych – jak kręgi na wodzie. - Alicja Śmiałek - właściciel optyk w Rybniku http://www.optykrybnik.pl

Blog

czytaj