Opinie naszych studentów
Adam Urbanik
Kraków

Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne. Wykonywanie Uzdrawiania przez Pępek na innej osobie, a także otrzymywanie tego dla siebie jest rewelacyjne, ponieważ niezmiernie pomaga się rozluźnić fizycznie i psychicznie w bardzo krótkim czasie, niemal od razu. Chętnie korzystam z tej techniki, gdy chcę się pozbyć natrętnych myśli.

Sabina z Rybnika
Nauczyciel

Mam poważną dyskopatię i rok temu miałam wyznaczoną operację, a mój lekarz twierdził, że jest niezbędna abym mogła funkcjonować bez bólu. Nie zdecydowałam się na operację i rozpoczęłam praktykę metody Uzdrawiania przez Pępek. Sprawiła one, że ból jest dużo mniejszy i operacja została odwołana. Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru, co z kolei cieszy mojego męża :) Także polecam wszystkim.

Brygida lat 73

Od 5 lat męczyły mnie szumy w głowie, po położeniu się spać miałam w związku z tym duże problemy ze snem. Rano wstawałam zmęczona i cały dzień chodziłam zmęczona. Odkąd zaczęłam masować swój pępek, nauczyłam się, jak poprawić swoje krążenie krwi. Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu. Rano wstaję wypoczęta. Pragnę także dodać, że przez 5 lat poszukiwałam pomocy u lekarzy, w tym u neurologa. Niestety lekarze nie byli w stanie mi pomóc. Uzdrawianie przez Pępek polecam absolutnie każdemu.

Mira Rodacka
Artysta

Moja praca to malowanie na jedwabiu. Aby wykonać swoją pracę dobrze, konieczna jest pewna i spokojna ręka, oraz rozluźniony umysł i ciało. Trening Body and Brain poprawił  sprawność moich dłoni. Jestem zadowolona z wyników mojej pracy.

Elwira Skutek
Nauczyciel

„Dopiero po treningu Uzdrawiania przez Pępek zdałam sobie sprawę, że czytanie książek bez realnej praktyki tego, co jest w nich zawarte nie daje efektów. Trening Power Brain wypełnia lukę, którą zawsze czułam. Po przeczytaniu innych książek zawsze miałam niedosyt i pytanie: co dalej, jak ja mam to wprowadzić w życie? Teraz nie mam takiego pytania, ponieważ trenując Power Brain wszystko staje się klarowne. Wykorzystuję wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo”

- Elwira Skutek, Nauczyciel w Szkole Specjalnej

Wojciech Pieczkowski
Lekarz, Chirurg

Bezwarunkowo polecam każdemu. Przeżycie warsztatów Body and Brain czyni człowieka bardziej świadomego swojego człowieczeństwa. To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

Lila Golik
Bizneswoman

„Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem. Odkryłam wiele blokad, nad którymi muszę teraz pracować. Warsztaty w Body and Brain polecam każdemu, niezależnie od jego chorób i samopoczucia.  Warsztaty Body and Brain mówią, jak w inny niekonwencjonalny sposób uleczyć swoje ciało i duszę. Nauczają o naszym ciele, a właściwie o całej nasze istocie.”

- Lila Golik, właściciel pensjonatu w Koniakowie http://www.narozcesciu.pl/

Alicja Śmiałek
Optometrysta

Udział w warsztacie to wyzwalające uczucie. Pozbyłam się negatywnych emocji, które we mnie siedziały. To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko. Zdecydowanie poleciłabym warsztat, ponieważ każdy powinien doświadczyć wolności i zdać sobie sprawę jak nasze słowa i emocje wypływają na innych – jak kręgi na wodzie. - Alicja Śmiałek - właściciel optyk w Rybniku http://www.optykrybnik.pl

Anna Switka
Pielęgniarka

Po 5 miesiącach regularnej praktyki jogi Body and Brain przeżyłam niesamowity moment, kiedy to mój mózg się dosłownie obudził. Cały ciężar myśli i emocji, jaki przez lata kumulował się w mojej głowie nagle znikł! Nie czułam się tak lekko, świeżo i pozytywnie od wielu lat. Moje zmysły się wyostrzyły, mój wzrok się poprawił, moja głowa po prostu jest lekka i pozytywna! Zmieniłam pracę, buduję swoje życie od nowa. Moje otoczenie zauważyło, że się zmieniam na lepsze. Dziękuję. wink

Aneta Koterba
Reżyser filmowy

Po kilku miesiącach korzystania z oferty Body and Brain poczułam sie spokojniejsza i weselsza. Przestałam się przejmować większością rzeczy, na które nie mam i nie będę mieć wpływu. Regularna praktyka pozwoliła mi się skoncetrować na moich celach i oswoić się z problemami zdrowotnymi. Udało mi się zmienić pracę na lepszą oraz zacząć realizować swoje marzenie. Ćwiczenia są dostosowane do mojej kondycji i ogólnego samopoczucia a nauczyciele są zawsze pomocni i bardzo wspierający. Początkowo byłam nastawiona nieufnie, ale od jakigoś czasu nie umiem sobie wyborazic dobrego dnia bez jogi.

Jak najbardziej polecam.yes

Karina Adamczyk
Optyk ul. Kościelna 9 Rybnik

Dzięki regularnej praktyce jogi w Rybniku w centrum Body and Brain czuję się bardziej szczęśliwa. Jestem bardziej otwarta na innych. Udało mi się załatwić wiele spraw, które wcześniej wydawały mi się trudne. Na ćwiczeniach zyskało moje ciało, które teraz jest bardziej wysportowane i giętkie. Wreszcie znalazłam coś, co mnie pochłonęło w 100{b43dd82d1ad695f0330981e441649ee1223dd042b4666a47ed1a91bd3e0a5c77}. Zmieniło się moje postrzeganie wielu rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękiheart

Bank Zachodni WBK
Oddziały w Rybniku

Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny. - Manager oddziału WBK w Rybniku.

Blog

czytaj