Blogwstecz

Podsumowanie roku 2017

2017 12 30

Koniec roku. Czas podsumowań i nowych planów. Co nam się udało, a co nie. Co zdało egzamin, a czego nie warto powtarzać. Zróbmy więc krótkie podsumowanie naszego Centrum. Działo się naprawdę dużo.

Styczeń 2017 – wizyta w studio TVP2 i prezentacja Healing Life na żywo na całą Polskę, a następnego dnia już lot do Nowej Zelandii na zaproszenie Ilchi Lee. Podczas pobytu w NZ, spośród tysięcy zebranych gości m.in. Dr Emeran Mayer (polecamy jego książkę „Drugi Mózg” do kupienia w Empiku), 10 osób zostaje nagrodzonych za dotychczasowy dorobek zawodowy – m.in. Ola Mason z Polski. W tym samym miesiącu odbył się w Polsce drugi już warsztat Harmonia Emocji (Shimsung), który poprowadziła zaproszona Dahnsa Nim (koreański instruktor i duchowy coach z 20-letnim doświadczeniem). W warsztacie biorą udział osoby z całego Śląska oraz goście z Poznania.

Kwiecień 2017 – odwiedza nas najlepszy instruktor Healing Life w Europie – Choi Nim i prowadzi warsztat w centrum Body and Brain w Rybniku. Wizyta ta znacznie zmieniła energię w naszym centrum, jak i w naszej rodzinie. Na warsztat do Rybnika przyjeżdżają osoby z woj. mazowieckiego, śląskiego oraz londyńska Polonia.

Lipiec 2017 – odbywa się trzeci w Polsce warsztat Shimsung i pierwszy dla zaawansowanych członków warsztat zarządzania, w którym biorą udział nie tylko członkowie Body and Brain, ale też goście z małopolski.

Sierpień 2017 – odwiedza nas Grand Master Man Wol De San Sa Nim – numer 2 duchowego rozwoju na świecie. Odwiedziny trwają 24 godziny i koncentrują się na spotkaniu z managerami Centrum, aby wesprzeć ich w dalszej pracy. Po spotkaniu i treningu z Grand Master Man Wol energia zmienia się diametralnie, dostajemy większy wiatr w żagle.

Październik 2017 – wizyta w Warszawie i prezentacja Healing Life dla grupy 50 naturopatów – osób profesjonalnie zajmujących się naturalnymi metodami uzdrawiania. Nawiązanie wspaniałych kontaktów biznesowych i przyjacielskich. Dostaliśmy też propozycję poprowadzenia warsztatu Healing Life w Warszawie w lutym 2018 – trzymajcie kciuki!

Listopad 2017 – prezentacja Healing Life na Targach „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” w Katowicach i gorące przyjęcie metody uzdrawiania, sprzedaż wszystkich dostępnych kijków „poszły, jak świeże bułeczki” oraz nawiązanie ciepłych biznesowych relacji, m.in. z wydawnictwem KOS, które będzie publikować książkę Ilchi Lee „Uzdrawianie przez Pępek”. Zaraz po targach odbywa się w Rybniku warsztat Healing Life Uzdrawianie przez Pępek, na który przyjeżdżają goście z Białegostoku i Katowic.

Gdy samolot zaczyna swój lot, zawsze na początku odczuwa się trzęsienie i perturbacje. Gdy otwieraliśmy centrum w lutym 2016 roku dochodziło do wielu wstrząsów, ale jedyne co trzeba zrobić to popchać energię przed siebie, zapiąć pasy i trzymać się mocno, bo potem zawsze przychodzi spokój i można wtedy cieszyć się pięknym widokiem z okna i radością podróży.

Niech też rok 2018 będzie dla nas spokojnym lotem do celu, aż do momentu gdy zdecydujemy znów wznieść się wyżej…trzymajcie się więc mocno! 😊

 

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj