Blogwstecz

Podsumowanie roku 2017

2017 12 30

Koniec roku. Czas podsumowań i nowych planów. Co nam się udało, a co nie. Co zdało egzamin, a czego nie warto powtarzać. Zróbmy więc krótkie podsumowanie naszego Centrum. Działo się naprawdę dużo.

Styczeń 2017 – wizyta w studio TVP2 i prezentacja Healing Life na żywo na całą Polskę, a następnego dnia już lot do Nowej Zelandii na zaproszenie Ilchi Lee. Podczas pobytu w NZ, spośród tysięcy zebranych gości m.in. Dr Emeran Mayer (polecamy jego książkę „Drugi Mózg” do kupienia w Empiku), 10 osób zostaje nagrodzonych za dotychczasowy dorobek zawodowy – m.in. Ola Mason z Polski. W tym samym miesiącu odbył się w Polsce drugi już warsztat Harmonia Emocji (Shimsung), który poprowadziła zaproszona Dahnsa Nim (koreański instruktor i duchowy coach z 20-letnim doświadczeniem). W warsztacie biorą udział osoby z całego Śląska oraz goście z Poznania.

Kwiecień 2017 – odwiedza nas najlepszy instruktor Healing Life w Europie – Choi Nim i prowadzi warsztat w centrum Body and Brain w Rybniku. Wizyta ta znacznie zmieniła energię w naszym centrum, jak i w naszej rodzinie. Na warsztat do Rybnika przyjeżdżają osoby z woj. mazowieckiego, śląskiego oraz londyńska Polonia.

Lipiec 2017 – odbywa się trzeci w Polsce warsztat Shimsung i pierwszy dla zaawansowanych członków warsztat zarządzania, w którym biorą udział nie tylko członkowie Body and Brain, ale też goście z małopolski.

Sierpień 2017 – odwiedza nas Grand Master Man Wol De San Sa Nim – numer 2 duchowego rozwoju na świecie. Odwiedziny trwają 24 godziny i koncentrują się na spotkaniu z managerami Centrum, aby wesprzeć ich w dalszej pracy. Po spotkaniu i treningu z Grand Master Man Wol energia zmienia się diametralnie, dostajemy większy wiatr w żagle.

Październik 2017 – wizyta w Warszawie i prezentacja Healing Life dla grupy 50 naturopatów – osób profesjonalnie zajmujących się naturalnymi metodami uzdrawiania. Nawiązanie wspaniałych kontaktów biznesowych i przyjacielskich. Dostaliśmy też propozycję poprowadzenia warsztatu Healing Life w Warszawie w lutym 2018 – trzymajcie kciuki!

Listopad 2017 – prezentacja Healing Life na Targach „Bliżej Zdrowia Bliżej Natury” w Katowicach i gorące przyjęcie metody uzdrawiania, sprzedaż wszystkich dostępnych kijków „poszły, jak świeże bułeczki” oraz nawiązanie ciepłych biznesowych relacji, m.in. z wydawnictwem KOS, które będzie publikować książkę Ilchi Lee „Uzdrawianie przez Pępek”. Zaraz po targach odbywa się w Rybniku warsztat Healing Life Uzdrawianie przez Pępek, na który przyjeżdżają goście z Białegostoku i Katowic.

Gdy samolot zaczyna swój lot, zawsze na początku odczuwa się trzęsienie i perturbacje. Gdy otwieraliśmy centrum w lutym 2016 roku dochodziło do wielu wstrząsów, ale jedyne co trzeba zrobić to popchać energię przed siebie, zapiąć pasy i trzymać się mocno, bo potem zawsze przychodzi spokój i można wtedy cieszyć się pięknym widokiem z okna i radością podróży.

Niech też rok 2018 będzie dla nas spokojnym lotem do celu, aż do momentu gdy zdecydujemy znów wznieść się wyżej…trzymajcie się więc mocno! 😊

 

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę

 • Eugenia Krakowczyk

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból kręgosłupa jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

Blog

czytaj