Blogwstecz

Podsumowanie

2018 12 30

Naturalnie chciałoby się podsumować rok poprzedni. My jednak mamy głębsze refleksje na temat całej minionej dekady. Ostatnie 10 lat to niesamowicie intensywny czas kształcenia się i budowania, tworzenia i odkrywania, sukcesów i porażek, miłych niespodzianek i wielkich zawodów. Patrząc wstecz odnoszę wrażenie, że kończy się coś, zamyka się pewien cykl i otwiera się nowy etap przed nami.

Chyba największą korzyścią z wykonywania naszych ćwiczeń na ciało i mózg, jest odkrywanie siebie i coraz to szerzej otwierające się oczy. Przy tym otwarciu jest wiele rozczarowań, ale i realizacji na temat jaka jest rzeczywistość, co jest możliwe, a na co trzeba poczekać. Patrząc globalnie zdajemy sobie też sprawę, że życie na naszej planecie dla wszystkich jest trudne, ciężkie i nie ma miejsca idealnego, ani otoczenia perfekcyjnego i niezależnie od narodowości, religii czy kultury, wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami.

Będąc więc na tej ziemi, w tym ciele, w tej epoce, z tymi narzędziami trzeba żyć. Zdajemy sobie też sprawę, ile z tego życia to prawdziwa kreacja, a ile to autopilot. Jak bardzo my kreujemy rzeczywistość, a jak bardzo rzeczywistość kreuje nas. Te wszystkie rozbudzenia są niezbędne do dalszego życia i podnoszenia poziomu energii, szczególnie teraz, gdy obserwujemy przygniatającą nas rzeczywistość i czarną pogodę za oknem.

Rok 2019 będzie rokiem kontynuacji zamierzeń, które są z nami od dłuższego czasu. To rok dalszego rozwoju i ekspansji. To rok bycia obecnym i dostępnym dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapraszamy wszystkich do Warszawy, aby spotkać się z nami w dniach 1 – 3 marca. Szczegóły wydarzenia: http://www.arslibra.pl/warsztaty.bodynbrain.III.2018.html

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj