Blogwstecz

Profesjonalny Uzdrowiciel przez Pępek

2019 01 21

W dniach 12 – 13 stycznia 2019 roku po raz w pierwszy w Polsce odbył się kurs Uzdrawiania przez Pępek dla profesjonalistów i osób zaawansowanych w tematyce pracy z energią. Weekendowe zajęcia odbyły się w Katowicach w Centrum Medycyny Naturalnej Niny Grelli przy ulicy Damrota 6.

W kursie wzięły udział 3 osoby z Rybnika, Katowic oraz Skarżyska Kamiennej. Z Marzeną, Kasią i Martą znamy się od kilku miesięcy, a niniejszy kurs był kolejnym krokiem do dalszej pracy z uzdrawianiem siebie i innych. Gratulujemy uczestnikom odwagi i determinacji, ponieważ kurs ten nie należy do najłatwiejszych i jest dużym wyzwaniem, ale jednocześnie udział w nim i zakończenie go, daje dużo satysfakcji i poczucie spełnienia.

O co więc chodzi z Uzdrawianiem przez Pępek i jakie są kroki pracy z tą metodą?

Aby rozpocząć całą przygodę z Uzdrawianiem przez Pępek rekomendujemy najpierw pierwszy mały krok np. godzinne spotkanie z nami (w Rybniku lub Katowicach, a także w Skarżysku Kamiennej) lub kupienie książki autorstwa Ilchi Lee. Dla wielu osób godzinne spotkanie lub przeczytanie książki staje się zachętą do zwiększenia swojego zrozumienia tej metody, dlatego zorganizowaliśmy 1 dniowy warsztat podstawowy w tej tematyce. Na podstawowym warsztacie omawiamy zasady i uzdrawiamy siebie. Ten warsztat odbywa się regularnie w Rybniku, Katowicach i Warszawie.

Po empirycznym zapoznaniu się z metodą Uzdrawiania przez Pępek czyli po pierwszym jednodniowym warsztacie, każda osoba przechodzi przez uzdrawianie i oczyszczanie. Niezależnie od wieku, kondycji czy predyspozycji, każdy uczestnik po warsztacie odczuwa lekkość, pełnię energii, wewnętrzną harmonię. Uczucie to jest tak wspaniałe, że gdy otwarte jest serce człowieka, naturalnie pragnie on tego samego dla swoich najbliższych, dla rodziny, dla przyjaciół oraz swoich pacjentów. Dlatego przygotowaliśmy drugi poziom kursu Uzdrawiania przez Pępek, który trwa weekend.

Profesjonalny dwudniowy kurs koncentruje się zarówno na uzdrowicielu i jego podejściu do drugiego człowieka, jak i na samej technice – jak wykonać Uzdrawianie przez Pępek drugiej osobie. Naszym celem i wizją jest, aby każda osoba, która otrzyma od nas rekomendacje i dyplom, reprezentowała najwyższe standardy jako człowiek i jako uzdrowiciel i aby w swojej pracy z drugim człowiekiem wykazała się w sposób naturalny swoją uczciwością, pracowitością i odpowiedzialnością, pracując jednocześnie nieustannie nad swoim poziomem energii, podnosząc swoją świadomość i dzięki temu, prowadząc drugiego człowieka także w sposób najlepszy, jaki potrafi w danym momencie, uzdrawiała ona świat.

Bardzo zależy nam i dbamy o to, aby metoda Uzdrawiania przez Pępek była reprezentowana na terenie kraju przez najwyższej klasy profesjonalistów i takich też zapraszamy do współpracy z nami. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy zaprosić Was na indywidualne spotkania z ekspertami w tej dziedzinie w Rybniku, Katowicach i Skarżysku Kamiennej.

Telefon do Rybnika: 887 362 809

Telefon do Katowic: 32 257 08 39

Telefon do Skarżyska Kamiennej: 604 417 466

Podajemy plan kursów na najbliższe miesiące:

10 lutego – podstawowy poziom Rybnik

2 lub 3 marca – podstawowy poziom Warszawa

Najbliższy poziom zaawansowany odbędzie się w Warszawie w dniach 6 – 7 kwietnia (warunkiem jest przystąpienie do poziomu podstawowego).

Zapraszamy.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj