Blogwstecz

Przygotowania do Warsztatu

2018 02 14

Już w najbliższą sobotę odbędzie się nasz przepiękny warsztat na temat uzdrawiania. Czym jest proces uzdrawiania? Czym jest zdrowie? Czy mogę samemu uzdrowić siebie i innych? Na te, oraz inne pytania odpowiemy już w sobotę. Najważniejszymi jednak momentami warsztatu będą ćwiczenia. Trening ciała i umysłu i niezbędny do uzdrawiania stan.

Wiemy na pewno: Gdy zamknięte jest okno, bo boimy się, że wpadnie do środka mucha, na pewno nie wejdzie też do środka świeże powietrze, nie wejdzie nic.

Dlatego proces, jaki proponujemy, to całkowite otwarcie się i oczyszczenie wszystkiego, bez wyjątku. Nie oszczamy tylko tego, co jest komfortowe albo akceptowalne przez nasze zmysły czy stan umysłu. Jeśli chcemy, aby do środka weszła czysta świeża energia, muszę otworzyć się na oścież. A jeśli przy okazji wpadnie jakaś mucha, to muszę ją po prostu złapać i wypuścić, dlatego uważność jest niezbędna. Oczyszczam, oczyszczam i oczyszczam do skutku, aż wszystko będzie kryształowe. Życzymy wszystkim zdrowia, równowagi i poczucia spełnienia w życiu.

Zapraszamy!

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj