Blogwstecz

Przygotowania do Warsztatu

2018 02 14

Już w najbliższą sobotę odbędzie się nasz przepiękny warsztat na temat uzdrawiania. Czym jest proces uzdrawiania? Czym jest zdrowie? Czy mogę samemu uzdrowić siebie i innych? Na te, oraz inne pytania odpowiemy już w sobotę. Najważniejszymi jednak momentami warsztatu będą ćwiczenia. Trening ciała i umysłu i niezbędny do uzdrawiania stan.

Wiemy na pewno: Gdy zamknięte jest okno, bo boimy się, że wpadnie do środka mucha, na pewno nie wejdzie też do środka świeże powietrze, nie wejdzie nic.

Dlatego proces, jaki proponujemy, to całkowite otwarcie się i oczyszczenie wszystkiego, bez wyjątku. Nie oszczamy tylko tego, co jest komfortowe albo akceptowalne przez nasze zmysły czy stan umysłu. Jeśli chcemy, aby do środka weszła czysta świeża energia, muszę otworzyć się na oścież. A jeśli przy okazji wpadnie jakaś mucha, to muszę ją po prostu złapać i wypuścić, dlatego uważność jest niezbędna. Oczyszczam, oczyszczam i oczyszczam do skutku, aż wszystko będzie kryształowe. Życzymy wszystkim zdrowia, równowagi i poczucia spełnienia w życiu.

Zapraszamy!

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Adam Urbanik
  Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

Blog

czytaj