Blogwstecz

Punkt Uzdrawiania Mózgu

2018 11 28

Ociężałość i sztywność. Gdy poruszasz swoim ciałem, masz wrażenie, jakbyś był oblepiony czymś ciężkim, co spowalnia ciebie, a momentami wręcz całkowicie zatrzymuje? Czy masz rano trudność, aby wstać i rześkim radosnym krokiem rozpocząć kolejny dzień swojego życia? Gdy idziesz, posuwasz szurając po ziemi stopami, czy z lekkością przemieszczasz się z miejsca na miejsce? Czy chodzisz wyprostowany i uśmiechnięty czy zgarbiony i skwaszony? Zróbmy mały test. Odpowiedz na poniższe pytania i jeśli na większość z nich odpowiedź jest pozytywna, to znaczy, że musisz spróbować nowej techniki, którą wprowadzamy na nasze zajęcia tzw. Brain Healing Point czyli Punkt Uzdrawiania Mózgu.

Zacznijmy więc test:

 1. Zawsze jestem zmęczony i potrzebuję dużo czasu, aby wypocząć.
 2. Moje dłonie i stopy często są zimne i skostniałe
 3. Gdy chodzę odczuwam zadyszkę, ciężko mi się oddycha podczas ruchu
 4. Mam sztywny i spięty kark
 5. Często odczuwam bóle brzucha
 6. Szybko się denerwuję i irytuję
 7. Potrzeby innych osób są dla mnie ważniejsze, niż moje własne
 8. Szybko się rozpraszam i tracę koncentrację
 9. W mojej głowie kłębi się od myśli i różnych pomysłów
 10. Mam problem z podejmowaniem decyzji

Jak napisaliśmy powyżej. Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na 5 i więcej punktów, to znaczy, że w twoim mózgu i ciele jest dużo skumulowanego spięcia i stresu. Gdy jesteś w takim stanie, wtedy twoje ciało i mózg nie mogą funkcjonować w zdrowiu. W ten sposób zapraszasz do swojego życia choroby.

W grudniu na naszych lekcjach będziemy trenować nową technikę uzdrawiania Brain Healing Point. Polega ona na odszukaniu punktów bólu i dyskomfortu na głowie. Potem pokażemy Wam, w jaki sposób należy te miejsca rozmasować, aby usunąć z mózgu i ciała skumulowany stres i spięcie. W ten sposób uzdrawiasz swój mózg i całe ciało.

Zapraszamy.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj