Blogwstecz

Rozwój

2018 08 01

Dzisiaj chciałabym napisać, co rozumiemy pod hasłem “rozwój osobisty”. Dlaczego oferujemy warsztaty rozwojowe i co dają nam te specjalne dodatkowe zajęcia, czego codzienny regularny trening jogi nam nie daje…

Tak więc, rozwój zaczyna się w momencie, gdy budzisz się w jednej sekundzie i w twoim mózgu pojawia się sygnał “muszę coś zmienić”. Jest to poczucie, że coś nie jest tak i że możesz to zmienić, tylko ty. Wtedy zaczyna się twój rozwój.

Drugi krok to pokonanie negatywnych myśli i uprzedzeń typu: nie dam rady, nie mam pieniędzy, nie potrafię, jestem za stara, kto zajmie się dziećmi? W tym zakresie też tylko ty i wyłącznie ty możesz sobie pomóc. Nikt nie zrobi za ciebie kroku ku twojemu szczęściu, bo tylko tobie na tym szczęściu powinno naprawdę zależeć. Tak więc tylko ty możesz przyprowadzić swoje ciało na zajęcia.

Jak już zadzieją się te dwa magiczne kroki – wewnętrzne rozbudzenie, że muszę coś zmienić i wewnętrzna siła do działania, wtedy zaczyna się proces, w którym asystujemy my – dając wiedzę, doświadczenie i energię.

Lekcje regularne (ta codzienna godzinka ćwiczeń) dają nam relaks i poczucie komfortu, ale uczciwie stawiamy sprawę – ta godzinka nie rozwiąże twojego problemu, a jedynie uspokoi symptomy. Jest jak tabletka na ból głowy – głowa przestanie boleć na chwilę, ale powód tego bólu pozostanie i za chwilę znów o sobie da znać.

Dlatego organizujemy warsztaty, bo tylko na nich mając zadedykowany czas i przestrzeń możemy:

 • poznać źródło swojego bólu
 • oczyścić je
 • poznać techniki i zasady samo- pomocy
 • rozwiązać swoje życiowe problemy
 • poczuć nową jakość
 • zaprojektować swoje życie od nowa w zgodzie ze sobą

I znów stawiając sprawę uczciwie – czy udział w warsztacie to wszystko naprawdę rozwiąże? Tak. Ale są dwa warunki: pierwszy to akceptacja tego, czego na warsztacie się dowiesz, a drugi wprowadzenie tego w życie. Osoby, które po udziale w warsztacie wracają do punktu wyjścia to osoby, które są przekonane o własnej racji (ale po co wtedy taki udział?) albo akceptują, ale potem to “olewają” i wracają do starych nawyków (brak wiary w siebie).

Chciałabym więc zachęcić jeszcze raz gorąco do udziału, gdyż w tym roku w Rybniku tylko w sierpniu takie zajęcia rozwojowe będą się odbywać. Tu na miejscu – naprawdę jest niesamowita okazja, aby poznać siebie i zmienić to, co chce się naprawdę zmienić. Są jeszcze wolne miejsca.


Zajęcia warsztatowe odbędą się w Rybniku w dniach 11 -12 sierpnia oraz 13 – 17 sierpnia.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj