Blogwstecz

Społeczność

2018 07 10

Centrum Body and Brain otwarte jest w Rybniku 2,5 roku. Wcześniej świetnie dawaliśmy sobie radę w wynajmowanych salach domów kultury, a prywatne sesje prowadziliśmy w domach prywatnych – u siebie lub u klienta. Chcieliśmy jednak czegoś więcej – wspólnego miejsca, gdzie będziemy mogli zebrać grupę pragnącą się rozwijać i wspólnie stworzyć społeczność, która sobie nawzajem pomaga i wspiera. Pomysł fundacji czy stowarzyszenia najlepiej wpasowuje się w nasz koncept, jednakże od strony biurokratycznej jest on niemożliwy do zrealizowania, gdyż potrzebna jest grupa minimum 7 osób, która poświęci się tematowi. Jak zebrać minimum 7 osób, którzy zadeklarują swój czas i chęć pomagania sobie i innym, regularnie? Ludzie mają tyle obowiązków, że unikają kolejnych zobowiązań i wolą przychodzić na zajęcia tylko dla siebie.

 

Prawda jednak jest taka, że jeśli nasze Centrum nie urośnie i nie zacznie spełniać swojej roli społecznościowej, zostanie ono zamknięte, ponieważ z biznesowego i finansowego punktu widzenia prowadzenie tego miejsca w Rybniku nie ma żadnego sensu. Zresztą o biznes nigdy nam nie chodziło. Prawie wszystkie wykłady, jakie prowadzimy w Polsce robimy charytatywnie, co mam nadzieję się kiedyś skończy i zostaniemy wreszcie docenieni przez organizatorów targów czy innych wydarzeń promujących zdrowie i równowagę…..

 

Jak zapewne wyczuwacie w tym wpisie jest dużo żalu i frustracji. Jeśli to poczułeś, to przepraszam, więc teraz szybko zrób uzdrawianie przez pępek, aby się z tej energii oczyścić. Jednakże przyszedł czas, aby postawić sprawę jasno i musicie zdjąć różowe okulary. To miejsce nie będzie trwało wiecznie, a my nie będziemy w Rybniku na zawsze. Pomóżcie nam to miejsce rozwinąć, abyśmy mogli je dalej prowadzić, zdalnie sterować już będąc w Warszawie, ponieważ tam będziemy przenosić główną siedzibę firmy Body and Brain. Chcemy, aby po nas pozostał ślad i kontynuacja, dziedzictwo i spuścizna. Chcemy, aby to miejsce stało się społecznością i aby pięknie kwitło. Chcemy, abyście chcieli tego samego – czyli zdrowia, szczęścia i poczucia wewnętrznego spokoju. To wszystko daje nam Body and Brain.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj