Blogwstecz

Świąteczne Życzenia

2017 12 22

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt – tego życzymy sobie każdego roku. Zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu. Pragniemy być zdrowymi nie tylko na święta, ale przez całe życie. Wartości takie jak zdrowie, radość i spokój to najpotrzebniejsze nam warunki do poczucia spełnienia i zadowolenia w życiu. Dlatego przypominamy o nich każdego roku w Boże Narodzenie i przy innych okazjach do świętowania.

W naszym Centrum jednak przypominamy o tych warunkach każdego dnia, podczas każdej lekcji i każdego spotkania z Wami. Jesteśmy małą rodzinną firmą, w której panuje kameralny rodzinny klimat, ale serce, energia i duch dzielenia się z innymi są u nas ogromne, wręcz nieograniczone.

W te Święta otrzymaliśmy niesłychaną liczbę życzeń i prezentów. Dziękujemy za piękne kwiaty, domowej roboty ciasteczka i za ciasteczka ze sklepu też dziękujemy. Osoby, które nie mogły nas w tym tygodniu przedświątecznym odwiedzić wysyłały kartki i dzwoniły z życzeniami. Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Okres świąteczny to moment zatrzymania się i wsłuchania w siebie i najbliższych. Także u nas, w naszych sercach szczególnie teraz, rodzi się ogromna wdzięczność za Was czyli naszych przyjaciół i rodzinę Body and Brain, która ma zasięg ogólnoświatowy.

Nasza Rodzina to nie tylko członkowie Body and Brain, którzy regularnie przychodzą do nas na zajęcia. To każda osoba, która jest z nami w pozytywnym kontakcie, czasem z potrzeby, a czasem tak po prostu. I wszystkim Wam, gdziekolwiek jesteście, życzymy Wam zdrowego Dahn Jon, radosnego serca i spokojnego umysłu nie tylko w Święta, ale w każdym momencie Waszego życia.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj