Blogwstecz

Świąteczne Życzenia

2017 12 22

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt – tego życzymy sobie każdego roku. Zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu. Pragniemy być zdrowymi nie tylko na święta, ale przez całe życie. Wartości takie jak zdrowie, radość i spokój to najpotrzebniejsze nam warunki do poczucia spełnienia i zadowolenia w życiu. Dlatego przypominamy o nich każdego roku w Boże Narodzenie i przy innych okazjach do świętowania.

W naszym Centrum jednak przypominamy o tych warunkach każdego dnia, podczas każdej lekcji i każdego spotkania z Wami. Jesteśmy małą rodzinną firmą, w której panuje kameralny rodzinny klimat, ale serce, energia i duch dzielenia się z innymi są u nas ogromne, wręcz nieograniczone.

W te Święta otrzymaliśmy niesłychaną liczbę życzeń i prezentów. Dziękujemy za piękne kwiaty, domowej roboty ciasteczka i za ciasteczka ze sklepu też dziękujemy. Osoby, które nie mogły nas w tym tygodniu przedświątecznym odwiedzić wysyłały kartki i dzwoniły z życzeniami. Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Okres świąteczny to moment zatrzymania się i wsłuchania w siebie i najbliższych. Także u nas, w naszych sercach szczególnie teraz, rodzi się ogromna wdzięczność za Was czyli naszych przyjaciół i rodzinę Body and Brain, która ma zasięg ogólnoświatowy.

Nasza Rodzina to nie tylko członkowie Body and Brain, którzy regularnie przychodzą do nas na zajęcia. To każda osoba, która jest z nami w pozytywnym kontakcie, czasem z potrzeby, a czasem tak po prostu. I wszystkim Wam, gdziekolwiek jesteście, życzymy Wam zdrowego Dahn Jon, radosnego serca i spokojnego umysłu nie tylko w Święta, ale w każdym momencie Waszego życia.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Adam Urbanik
  Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

Blog

czytaj