Blogwstecz

Świąteczne Życzenia

2017 12 22

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt – tego życzymy sobie każdego roku. Zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu. Pragniemy być zdrowymi nie tylko na święta, ale przez całe życie. Wartości takie jak zdrowie, radość i spokój to najpotrzebniejsze nam warunki do poczucia spełnienia i zadowolenia w życiu. Dlatego przypominamy o nich każdego roku w Boże Narodzenie i przy innych okazjach do świętowania.

W naszym Centrum jednak przypominamy o tych warunkach każdego dnia, podczas każdej lekcji i każdego spotkania z Wami. Jesteśmy małą rodzinną firmą, w której panuje kameralny rodzinny klimat, ale serce, energia i duch dzielenia się z innymi są u nas ogromne, wręcz nieograniczone.

W te Święta otrzymaliśmy niesłychaną liczbę życzeń i prezentów. Dziękujemy za piękne kwiaty, domowej roboty ciasteczka i za ciasteczka ze sklepu też dziękujemy. Osoby, które nie mogły nas w tym tygodniu przedświątecznym odwiedzić wysyłały kartki i dzwoniły z życzeniami. Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Okres świąteczny to moment zatrzymania się i wsłuchania w siebie i najbliższych. Także u nas, w naszych sercach szczególnie teraz, rodzi się ogromna wdzięczność za Was czyli naszych przyjaciół i rodzinę Body and Brain, która ma zasięg ogólnoświatowy.

Nasza Rodzina to nie tylko członkowie Body and Brain, którzy regularnie przychodzą do nas na zajęcia. To każda osoba, która jest z nami w pozytywnym kontakcie, czasem z potrzeby, a czasem tak po prostu. I wszystkim Wam, gdziekolwiek jesteście, życzymy Wam zdrowego Dahn Jon, radosnego serca i spokojnego umysłu nie tylko w Święta, ale w każdym momencie Waszego życia.

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę

 • Eugenia Krakowczyk

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból kręgosłupa jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

Blog

czytaj