Blogwstecz

Targi Zdrowia

2018 07 09

Miniony weekend spędziliśmy w pięknym Krakowie, gdzie na Targach Zdrowia poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Jeśli ludzie ci czytają teraz ten blog, serdecznie do Was machamy i pozdrawiamy. Jak się mają Wasze pępki i poczucie zdrowia i spełnienia?

Za każdym razem, gdy wybieramy się na wykłady, targi czy inne wydarzenia medycyny naturalnej, nigdy nie wiemy jaka będzie skala, liczba osób, kogo spotkamy. Zawsze jednak chcemy przygotować inną prezentację i ćwiczenia, gdyż uważamy, że ciągłe powtarzanie tych samych slajdów, sloganów i przekazów jest jak pranie w kółko jednych starych i brudnych gaci.

Dlatego do każdego wydarzenia, spotkania, warsztatu czy wykładu przygotowujemy się na świeżo, na czysto, wprowadzając nowe elementy. Warto brać udział w naszych warsztatach. Jeśli wykład zrobił na tobie wrażenie, a wiemy, że tak właśnie zadziało się w Krakowie:) prosimy o kontynuację tematu i zapisanie się na nasze warsztaty, podczas których uwalniamy, ucinamy i zmieniamy energię o 180 stopni, tak jak chcesz, w kierunku, którego pragniesz.

Najbliższy warsztat uwalniania emocji odbędzie się w Rybniku 11 – 12 sierpnia, a najbliższy warsztat uzdrawiania przez pępek odbędzie się w Katowicach 22 września. Zapisujcie się, póki jeszcze są wolne miejsca…. Do zobaczenia niedługo:)

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj