Blogwstecz

Trzecia Czakra

2018 06 02

Już jutro w niedzielę 3 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się specjalna lekcja teoretyczno praktyczna, dzięki której będziemy mogli poszerzyć swoją świadomość i umiejętności dbania o siebie i swoje zdrowie.

Temat lekcji to Trzecia Czakra czyli Punk Energii zlokalizowany w splocie słonecznym. Gdy energia nie krąży w tym miejscu dobrze, możemy czuć tzw „ścisk w dołu”, trudności z oddychaniem i rozluźnieniem się. Możesz wtedy nawet odczuć, że górna część ciała jest całkowicie odseparowana od dołu.

Choroby nerek, żołądka i wątroby także pochodzą z braku przepływu energii w splocie słonecznym. Ból w lędźwiach, osłabienie tułowia oraz lęk i ogólny brak siły do aktywności fizycznej, mają także bezpośrednie połączenie z tym miejscem.

Na zajęciach omówimy, gdzie dokładnie znajduje się trzecia czakra oraz wykonamy ćwiczenia, które odblokują ją i wzmocnią.

Na lekcji wykorzystamy sprzęty do ćwiczeń takie jak: kijek do masażu Healing Life czy drewniana poduszka. Trening będzie obejmował zarówno elementy rozciągające, wibracyjne, auto masaż oraz medytację.

Zapraszamy gorąco Niedziela 3 Czerwca o godzinie 11.00

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj