Blogwstecz

Uzdrawiamy całą Polskę

2018 09 25

W miniony weekend 12 uczestników warsztatu Uzdrawianie przez Pępek przeszło prawdziwą transformację i uzdrowienie. Mamy 100% zadowolenia wszystkich uczestników i chęć kontynuowania współpracy z nami. Osoby przyjechały do nas ze Szczecina, Krakowa, Warszawy, Skarżyska, Radomia i innych miejsc – przyciągamy całą Polskę i bardzo się cieszymy, że wracacie do siebie spełnieni, wypełnieni i odmienieni.

Oto najciekawsze opinie:

„Udało mi się rozluźnić kręgi szyjne, z którymi borykam się od wielu lat. Obrót głowy w lewo to znacznie mniejszy ból ok. 35%. Polecam warsztat innym, super wiedza przekazana w bardzo spokojny sposób, dużo wiedzy i sporo nowości odnośnie ciała.”

„Po warsztacie czuję większą równowagę. Puściła złość, która od dłuższego czasu domagała się uwagi. Czuję uziemienie zdecydowanie większe, a o to mi chodził i tego mi brakowało. Cudowne odczucia na poziomie emocjonalnym. Zdecydowanie polecam warsztat innym. Otrzymałam więcej niż się spodziewałam i to na wielu poziomach. Dużo wiedzy i jeszcze więcej praktyki.”

„Bardzo polecam warsztat, gdyż niesamowicie poprawiło się moje samopoczucie. Uwierzyłam w siebie. Z pewnością będę kontynuować dalsze warsztaty i inwestować w swój rozwój i uzdrawianie osobiste. Poczułam dużą ulgę, radość, stres odpłynął. Jestem bardzo zadowolona”

„Tak dużo udało mi się uzdrowić podczas warsztatu. Dużo zysków w wiedzy dla siebie i o sobie. Na gorąco – to bardzo wiele. Polecam warsztat, gdyż jest on niezbędny i potrzebny do samorozwoju i leczenie siebie poprzez doświadczenie”.

„Uzdrowiłam wiele – minęły dolegliwości bólowe, czuję się bardzo rozluźniona i szczęśliwa, że mogłam poznać tak skuteczną metodę samoleczenie. Polecam innym udział w tym warsztacie. Wspaniała atmosfera w grupie. Pani Ola jest cudowna, świetnie prowadzi zajęcia, a są na pewno trudne energetycznie. Chcę kontynuować edukację i wziąć udział w poziomie zaawansowanym”

„Zdecydowanie udało mi się uzdrowić siebie, najbardziej kondycję energetyczną a także duchową. Dziękuję. Polecę udział w warsztacie innym, gdyż jest to forma pomocy i uzdrawiania całego ciała, pokochania siebie bardziej i powrotu do wewnętrznego spokoju”

„Udało mi się uzdrowić siebie w tracie warsztatu. Ćwiczenia, które wykonywaliśmy pomogły mi oczyścić w dużej mierze trudne emocje, które ostatnio we mnie były. Poczułam ulgę jeżeli chodzi o ból w szyji. Był to kolejny krok na drodze odkrywania siebie. Polecę warsztat innym, gdyż pozwala on lepiej połączyć się ze sobą.”

„Zajrzałam w głąb siebie. Poczułam swoje ciało i ducha. Pewne partie u zdrowiłam i zrelakowałam swoje ciało i wiem, że będę tą metodą pracować. Polecę warsztat innym. Warto pracować ze swoim ciałem, go jeżeli sama sobie nie pomogę, to kto ma mi pomóc”

„Pewne dolegliwości fizyczne ustąpiły, w niektórych rozpoczął się proces, i to w tak krótkim czasie! Waspaniale i dziękuję! Polecę warsztat innym, gdyż szybko i samemu można sobie pomóc bez dodatkowych urządzeń”

 

Najbliższe warsztaty: 20 października Rybnik i 17 listopada Katowice. Zapraszamy!

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj