Blogwstecz

Uzdrawianie kolorami

2018 11 30

Już od jutra zaczynamy nowy miesiąc.  Zapraszamy do udziału w zajęciach wszystkich zapisanych członków, jak i nowe osoby. Z udziałem w naszym treningu jest trochę, jak z zakupem oczyszczacza powietrza. Wszyscy wiedzą, że jest niezbędny, fakty mówią same za siebie i rozsądek też podpowiada, aby w taki zainwestować. Wiele osób jednak nie inwestuje w oczyszczacz, bo twierdzą, że ich nie stać, albo po prostu nie mają wystarczającej zachęty, czyli porównania, poczucia, jak to jest oddychać innym powietrzem.

Tak samo jest z naszym treningiem. Albo osoby wmawiają sobie, że są biedne (prawda jest taka, że biedny nie jest nikt – mamy tylko inne priorytety w wydawaniu pieniędzy) albo nie mają wystarczającej zachęty, aby poczuć i porównać, jak to jest czuć się lekko, zdrowo i przyjemnie.

W naszym Centrum zmieniliśmy kolorystykę wejścia. Wybór kolorów nie był przypadkowy. Nie kierowaliśmy się własnym gustem, czy gustem klientów. Kierowaliśmy się faktem, że kolory uzdrawiają i mają na nas wpływ. Zdecydowaliśmy też, że to, czego najwięcej brakuje to energii, to witalności, to radości i słońca. Tak dużo wokół nas smutku i szurania butami po podłodze, za dużo marudzenia “to mnie przerasta”. Wszyscy młodzi mówią, że “życie ich przerasta”. Kiedy chcesz żyć, jak nie teraz? Po 80- tce będziesz mieć więcej energii? Zastanów się proszę uważnie.

Gdy wejdziesz do Centrum przywita Cię ciepło kurkumy. To mega zdrowy korzeń, który rozgrzewa, podnosi poziom energii i uzdrawia. To energia pierwszego Dahn Jonu, energii brzucha. Tak, jak Twoje życie rozpoczęło się w brzuchu, tak Twoja przemiana rozpoczyna się po wejściu do naszego Centrum. W drugim pokoju otuli Cię ciepłe słońce – energia serca, ukojenie na wygodnej kanapie i ciepła herbata. Miód na serce.

Kolory mają znaczenie. Słowa mają znaczenie. Każda myśl ma znaczenie. Niech ten miesiąc grudzień będzie dla nas dobrym czasem na podsumowanie i decyzje, w którą stronę chcesz pokierować swoim życiem.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj