Blogwstecz

Uzdrawianie przez Tarota

2018 06 26

W okresie wakacyjnym zawsze pozwalamy sobie na odrobinę więcej szaleństwa. Gdyby tak portfel nie miał dna….:) Pojechałbym na rajską plażę, sączył do znudzenia drinki i drzemał na hamaku pod palmami. No cóż, dla wielu z nas pozostaje urlopik w ogródku, albo najdalej pod namiotem nad pięknym Bałtykiem😊 Nie martwcie się kochani, nawet najpiękniejsza plaża i hamak nie dadzą radości, jeśli w umyśle jest korokociąg zmartwień, a spięte ciało nie potrafi wygodnie odpocząć. Bo wakacje to stan umysłu.

Dla tych jednak, którzy nie mogą doczekać wewnętrznego spokoju, bo jednak trening wymaga czasu i cierpliwości, a przede wszystkim deklaracji dla siebie tj. decyzji – tak, chcę zmienić swoje życie!

Mamy w wakacyjnej ofercie przeznaczony czas na wróżenie, na uzdrawianie przez Tarota, pomocną rozmowę i odpowiedź na wszystkie nurtujące Was pytania. Tarotem zajmujemy się już od prawie 20 lat…. Wieloletnie doświadczenie z kartami i klientami z całego świata pozwala nam używać tej techniki z pewnością i bezpieczeństwem.

Oto zasady korzystania z porady Tarota u nas:

– z oferty może skorzystać każdy bez wyjątku, osobiście, mailowo lub przez Skype

– porad udzielamy odpłatnie, jesteśmy ekspertami i cenimy swoje umiejętności

– do spotkania należy przygotować się poprzez zapisanie listy szczegółowych pytań

–  nie robimy tzw. rozkładów ogólnych, nie odpowiadamy na pytanie: „jaka czeka mnie przyszłość”

– rozwiązujemy problemy na miejscu, po każdym czytaniu tarota otrzymasz bardzo dokładne wskazówki, a tam gdzie to konieczne także trening ciała i umysłu, aby zmienić energię i zwiększyć prawdopodobieństwo zmiany swojego przeznaczenia. W końcu to Twoje życie, prawda?!

Kochani, zapraszamy w okresie wakacyjnym do tarotowego kontaktu:)

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj