Body & Brain Polska

Wypełnia Nas Radość Dzielenia Się

Nasza Misja i Wizja

W każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał. Każdy człowiek, bez względu na wiek czy możliwości fizyczne, ma dostęp do mocy tworzenia, kreacji i przywracania swojego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie, radość i spełnienie.

Naszą rolą jest pomoc i wspieranie każdej osoby, która do nas się zgłosi. Naszym celem jest edukacja, w jaki sposób samemu można kreować swoje życiowe warunki, bez względu na otoczenie. Pomagamy pokonywać limity, które stoją na drodze do szczęścia i spełnienia.

Pragniemy, aby energia, która nas otacza i krąży w każdym z nas była czysta i pozytywna. Dlatego każdego dnia prężnie i aktywnie trenujemy, podnosimy swoje kwalifikacje i poziom energii. Nasze motto: "Aby móc pomagać innym, najpierw trzeba pokonać swoje limity".

Założyciel

Założycielem Body and Brain, jak i twórcą techniki Uzdrawiania przez Pępek jest Ilchi Lee. Z pochodzenia Koreańczyk, znany na całym świecie autor ponad 4o książek z tematyki uzdrawiania ciała i umysłu. Ilchi Lee przez 37 lat swojego życia stworzył liczne metody treningowe, które polecane są przez największe autorytety np. Dr Emeran Mayer, Dr Emanuel Pastreich czy Don Miguel Ruiz. Więcej na temat samego Ilchi Lee: www.ilchi.com

O nas

Nasze Centrum Body and Brain w Rybniku to miejsce, gdzie można odkryć niezwykły potencjał, jaki znajduje się w każdym z nas. Oferujemy jogę dla ciała i mózgu, lekcje ki gong, osobiste uzdrawianie i coaching oraz warsztaty rozwojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby każdy uczestnik mógł nie tylko odczuć poprawę kondycji psycho-fizycznej, ale aby mógł także odkryć w sobie moc do kreowania swojego zdrowia, szczęścia i spokoju.

Poznaj zespół

Ola Mason
Moim poczuciem spełnienia jest widok uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy po spotkaniu ze mną wracają do domu, aby dzielić się dobrymi wibracjami z innymi.

Pete Mason
Prowadzenie treningu Qi Gong i  sesji coachingowych to moja największa pasja. Współpraca ze mną to także odblokowanie i usprawnianie języka angielskiego.

 

Lila Golik
Moją wizją jest żyć długo będąc zdrowa i pełna sił. Prowadzenie zajęć w Centrum Body and Brain jest moim najlepszym treningiem dla ciała i umysłu.

 

Witajcie w naszym Centrum. Czekamy na Ciebie.

Blog

czytaj