Warsztat

Tao Tong

Szkoła Oświecenia
Tongchun

Termin

22-23 czerwca

 

Wolnych

Zostały 4 miejsca


Miejsce

Centrum Body and Brain

Rybnik ul. Sobieskiego 19a

Tao Tong Szkoła Oświecenia Tongchun

"Niebo zostaje z tymi, co mają odwagę i podejmują decyzje" - Ilchi Lee

Tong oznacza połączyć się. Chun oznacza Niebo. Szkoła Oświecenia TongChun to weekendowy trening głębszego rozbudzenia źródła niekończącej się mocy i mądrości, jaka drzemie w Tobie oraz nauka, jak żyć w oparciu o zasady przepływu energii i pomagać także innym, aby odkryli w sobie swoją wielkość. Podczas tego treningu wyraźnie zdasz sobie sprawę, jak ogromny potencjał drzemie w Tobie jako człowieku.

Trening zawiera wykłady Zasad Energii, aby pomóc Tobie i innym kreować zmiany, jakich pragniesz w swoim życiu. Tao to wieczne źródło życia i oświecenia i droga, jaką podążać mamy będąc w tym wcieleniu, na Ziemi.

W trakcie weekendu rozbudzisz swój mózg i włączysz swój wewnętrzny Ekran Umysłu. Zintegrujesz poszczególne części swojego mózgu, aby w swym odczuciu stanowiły całość i współpracowały dla Ciebie w kierunku, którego pragniesz. Będziesz mógł głęboko poznać zasady Qi Gong, którego trening wzmocni Twój rdzeń, tułów i duszę. Rozwiniesz przepływ energii w centrach energetycznych i poznasz 6 Kroków Kreatywnej Medytacji.

Na zakończenie weekendu wszyscy głęboko poczują moc uzdrawiania, zmiany, dzielenia się i tworzenia.

Masz pytania?

Zadzwoń  887 362 809 

Blog

czytaj