Uzdrawianie przez Pępek

KURS ONLINE

Czym jest Uzdrawianie przez Pępek?

Uzdrawianie przez Pępek od strony ciała fizycznego: pępek to miejsce, w którym żyje tysiące drobnoustrojów. Jest to centralny punkt ciała, za którym znajdują się jelita, główne naczynia krwionośne, ważne węzły chłonne, tryliony bakterii, silna linia obronna układu odpornościowego, a co najważniejsze – nasz drugi mózg – jelitowy układ nerwowy. To wszystko wzmocnisz i uzdrowisz biorąc udział w naszym kursie.

Uzdrawianie przez Pępek od strony przepływu energii: wykonując z nami technikę uzdrawiania przez pępek poznasz i poczujesz głęboko swoje ciało energetyczne. Będziesz w stanie zmienić swoją energię i oczyścisz się z informacji z przeszłości. Nauczysz się, jak przez pępek można stworzyć optymalny stan energetyczny zdrowego ciała i spokojnego umysłu.

Uzdrawianie przez Pępek to czynności, które wykonuje się w odpowiedni sposób w odpowiedniej kolejności. Nauczymy Cię tego procesu, abyś mógł z pewnością siebie cieszyć się korzyściami metody Uzdrawiania przez Pępek. Kurs online zawiera 12 wykładów w formie video z pokazem i klarownym omówieniem etapów Uzdrawiania przez Pępek.

Czego możesz spodziewać się po naszym kursie:

OPINIE UCZESTNIKÓW

NASZYCH WARSZTATÓW

„Udało mi się rozluźnić kręgi szyjne, z którymi borykam się od wielu lat. Obrót głowy w lewo to znacznie mniejszy ból ok. 35%. Polecam warsztat innym, super wiedza przekazana w bardzo spokojny sposób, dużo wiedzy i sporo nowości odnośnie ciała.”

„Po warsztacie czuję większą równowagę. Puściła złość, która od dłuższego czasu domagała się uwagi. Czuję uziemienie zdecydowanie większe, a o to mi chodził i tego mi brakowało. Cudowne odczucia na poziomie emocjonalnym. Zdecydowanie polecam warsztat innym. Otrzymałam więcej niż się spodziewałam i to na wielu poziomach. Dużo wiedzy i jeszcze więcej praktyki.”

„Bardzo polecam warsztat, gdyż niesamowicie poprawiło się moje samopoczucie. Uwierzyłam w siebie. Z pewnością będę kontynuować dalsze warsztaty i inwestować w swój rozwój i uzdrawianie osobiste. Poczułam dużą ulgę, radość, stres odpłynął. Jestem bardzo zadowolona”

„Tak dużo udało mi się uzdrowić podczas warsztatu. Dużo zysków w wiedzy dla siebie i o sobie. Na gorąco – to bardzo wiele. Polecam warsztat, gdyż jest on niezbędny i potrzebny do samorozwoju i leczenie siebie poprzez doświadczenie”.

„Uzdrowiłam wiele – minęły dolegliwości bólowe, czuję się bardzo rozluźniona i szczęśliwa, że mogłam poznać tak skuteczną metodę samoleczenie. Polecam innym udział w tym warsztacie. Wspaniała atmosfera w grupie. Pani Ola jest cudowna, świetnie prowadzi zajęcia, a są na pewno trudne energetycznie. Chcę kontynuować edukację i wziąć udział w poziomie zaawansowanym”

„Zdecydowanie udało mi się uzdrowić siebie, najbardziej kondycję energetyczną a także duchową. Dziękuję. Polecę udział w warsztacie innym, gdyż jest to forma pomocy i uzdrawiania całego ciała, pokochania siebie bardziej i powrotu do wewnętrznego spokoju”

„Udało mi się uzdrowić siebie w tracie warsztatu. Ćwiczenia, które wykonywaliśmy pomogły mi oczyścić w dużej mierze trudne emocje, które ostatnio we mnie były. Poczułam ulgę jeżeli chodzi o ból w szyi. Był to kolejny krok na drodze odkrywania siebie. Polecę warsztat innym, gdyż pozwala on lepiej połączyć się ze sobą.”

„Zajrzałam w głąb siebie. Poczułam swoje ciało i ducha. Pewne partie uzdrowiłam i zrelaksowałam swoje ciało i wiem, że będę tą metodą pracować. Polecę warsztat innym. Warto pracować ze swoim ciałem, go jeżeli sama sobie nie pomogę, to kto ma mi pomóc”

„Pewne dolegliwości fizyczne ustąpiły, w niektórych rozpoczął się proces, i to w tak krótkim czasie! Wspaniale i dziękuję! Polecę warsztat innym, gdyż szybko i samemu można sobie pomóc bez dodatkowych urządzeń”

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas

Aleksandra Mason - Główny Instruktor Metody Uzdrawiania przez Pępek w Polsce

Telefon 887 362 809

E-mail: centrum@bodynbrain.pl

 

Zobacz wideo - wywiad na temat metody Uzdrawianie przez Pepek:

 

Blog

czytaj