Uzdrawianie przez Pępek

Najbliższy warsztat 22 września w Katowicach

Czego doświadczysz podczas warsztatów?

Uzdrawianie przez Pępek od strony ciała fizycznego: pępek to miejsce, w którym żyje tysiące drobnoustrojów. Jest to centralny punkt ciała, za którym znajdują się jelita, główne naczynia krwionośne, ważne węzły chłonne, tryliony bakterii, silna linia obronna układu odpornościowego, a co najważniejsze – nasz drugi mózg – jelitowy układ nerwowy. To wszystko wzmocnisz i uzdrowisz podczas warsztatu.

Uzdrawianie przez Pępek od strony przepływu energii: wykonując z nami technikę uzdrawiania przez pępek poznasz i poczujesz głęboko swoje ciało energetyczne. Będziesz w stanie zmienić swoją energię i oczyścisz się z informacji z przeszłości. Nauczysz się, jak przez pępek można stworzyć optymalny stan energetyczny zdrowego ciała i spokojnego umysłu.

Uzdrawianie przez Pępek to czynności, które wykonuje się w odpowiedni sposób w odpowiedniej kolejności. Nauczymy Cię tego procesu, abyś mógł z pewnością siebie cieszyć się korzyściami metody Uzdrawiania przez Pępek. Na proces składają się: ćwiczenia na zdrowy brzuch, masaż brzucha, oddychanie przez pępek i samo uzdrawianie przez pępek dla siebie oraz innych.

W jaki sposób wykonywać masaż

Podczas warsztatu będziemy korzystać ze specjalnie do tego celu zaprojektowanego przyrządu do masażu  Healing Life.

CZYM JEST HEALING LIFE?

Kijek Healing Life to ergonomicznie zaprojektowane narzędzie, aby efektywnie stymulować końcówki nerwów, tkanki, mięśnie i organy zlokalizowane wokół pępka. To wielofunkcyjne narzędzie do masażu. Posiada cztery końcówki o różnej długości i grubości, które mogą być używane do różnych technik masażu pępka, jak i całego ciała. Materiał, który został zawarty w kijku Healing Life to Hantoryum.

Czym jest Hantoryum?

Hantoryum jest związkiem zawierającym czerwoną glinkę i dokładnie wyselekcjonowane lecznicze minerały, takie jak zeolit, elwan i lessy. Substancje te ze względu na swe lecznicze właściwości są używane od tysięcy lat. Kiedy dochodzi do kontaktu ze skórą, naturalne właściwości materiału przenikają w głąb ciała i tu zaczyna się ich cudowne działanie.

Zostało naukowo udowodnione, że Hantoryum emituje promieniowanie dalekiej podczerwieni (z ang. FIR). Są to naturalnie występujące, niewidoczne fale światła o leczniczym działaniu, o szczególnej długości fali, która dociera poprzez skórę w głąb ciała. Kiedy spędzasz czas na słońcu, doświadczasz uczucia wewnętrznego ciepła, relaksu i odmłodzenia. Jest to wynikiem emitowania dalekiej podczerwieni przez promienie słoneczne. Uzdrawiająca mata wykonana z Hantoryum zapewnia takie same wzmacniające korzyści, które możesz odczuć już zaledwie po kilku minutach.

Jak doświadczyć uzdrowienia przez pępek?

 

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas

Aleksandra Mason - Główny Instruktor Metody Uzdrawiania przez Pępek w Polsce

Telefon 887 362 809

E-mail: centrum@bodynbrain.pl

 

Zobacz wideo - wywiad na temat metody Uzdrawianie przez Pepek:

 

Blog

czytaj