Blogwstecz

Beskidy – Weekend Regeneracji i powrotu do Natury

2018 05 18

Każdy człowiek jest wrażliwy głęboko w swojej duszy. Nasze warstwy i maski, tyle i ich mamy – cała garderoba jej królewskiej mości! Czy znasz jednak uczucie, gdy wracasz do domu i możesz wyzwolić się z wysokich obcasów, niewygodnych krawatów i krępujących garsonek. Wskakujesz wtedy w dres i możesz wreszcie odetchnąć, być sobą, poczuć swoje ciało, wyspać się… po prostu się zregenerować!

 

Przyjście do naszego Centrum w Rybniku to taki właśnie skok w dres i głęboki oddech. Na zajęciach możemy naprawdę uwolnić dużą dawkę spięcia i stresu, który krępuje nasze ciało, powodując ból i dyskomfort. Poprzez ćwiczenia możemy poczuć więcej energii, która rozgrzewa serce i uspokaja zmysły.

 

Dodatkowo w tym roku proponujemy wspólny wyjazd na weekend. Od piątku wieczora do niedzieli do obiadu (13 – 15 lipca) będziemy mogli krok po kroku uwolnić spięcia i niewygodę. We wspaniałym miejscu otoczonym górami i lasami, nakarmieni zdrowym wegetariańskim jedzeniem, będziemy mieli okazję głęboko odrestaurować swoją kondycję zdrowia, szczęścia i wewnętrznego spokoju.

W cenie 360 zł oferujemy dwa noclegi i pełne wyżywienie wegetariańskie oraz sesje ćwiczeniowe i treningowe prowadzone przez naszych instruktorów. Zapraszamy wszystkich z całego serca:)

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj