Blogwstecz

Witajcie na nowej stronie

2017 12 18

Witajcie na naszej nowej odświeżonej stronie internetowej. Z pozoru jest to ta sama, podobnie wyglądająca strona, ale musicie wiedzieć, że przeszła ona długą i ciężką drogę, aby móc wyglądać pięknie i zachęcająco.

Rozpocznijmy od początku. Wszystko jest energią. Nawet ta strona i te słowa, które teraz czytacie, to energia. Moja tj. osoby, która to pisze i innych, tych którzy nad nią pracowali, i wspólna czyli nasza współpraca, umiejętność dogadania się i wzajemna życzliwość i chęć stworzenia czegoś fajnego.

Początki były trudne. Pierwsze spotkanie z informatykami kilka lat temu było mało wspierające. Usłyszeliśmy np., „Czy to działa? Ja nie wierzę w takie rzeczy. Ten cały coaching i joga to bzdury”. Tak rozpoczęła się bardzo zła w skutkach praca nad naszą pierwszą stroną internetową. Ponieważ osoby do współpracy były nam polecane i zależało nam na czasie, zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Możecie się domyśleć, jak ta współpraca się skończyła – jedną wielką awanturą. Energia między nami była tak niedobra, pełna uprzedzeń i oczekiwań nie do spełnienia, że zostaliśmy z dnia na dzień na lodzie.

Z pomocą przyszła inna firma, która co nieco poprawiła, dopieściła, ale też (jak się potem okazało) dużo sknociła… Sknociła tak dużo, poplątała tak bardzo, że potem już nikt nie chciał tą stroną się zajmować, włączając w to tę samą firmę, która narobiła bałaganu. Znowu zostaliśmy na lodzie.

Na szczęście, mamy w życiu szczęście:) Zabraliśmy się porządnie do pracy nad sobą. Stwierdziliśmy, że skoro my kreujemy tak niedobre relacje i przyciągamy kiepskich fachowców, musimy zabrać się za siebie i poprawić swoją energię, aby ktoś wreszcie chciał z nami współpracować w sposób pozytywny i z korzyścią dla wszystkich stron.

I oto nie minęło dużo czasu, pojawiła się ona. Utalentowana, wrażliwa i piękna. Stworzyła szablony do nowej strony i banery. Pomimo naszych turbulencji emocjonalnych i ciągłej trudności w byciu miłym, ona została z nami, wspierając nas. Wspólnie z jej przyjaciółmi przenieśli stronę i stworzyli nowy silnik. Pojawił się też on, cierpliwy, chyba najmilszy informatyk, jakiego w życiu miałam okazję poznać i jego współpraca z jeszcze bardziej cierpliwym i niezmiernie pomocnym moim Bratem.

Pomimo, że strona działa i wygląda pięknie, oni cały czas chcą z nami współpracować! I to jest chyba nasz największy sukces. Udało nam się zmienić energię tak, aby mieć dobre, długo trwające relacje. Nauczyliśmy się być cierpliwym. Nadaliśmy naszej stronie kierunek.

Przede wszystkim strona jest zaadresowana do osób, które jeszcze nas nie znają. Chcemy, aby poprzez przeczytanie tej strony każdy mógł dowiedzieć się więcej na nasz temat i technik oraz warsztatów, które oferujemy. Mamy nadzieję, że strona ta zachęci każdego do pójścia krok dalej – do umówienia się z nami na spotkanie, przyjechanie do naszego centrum czy zamówienia healing life.

Dla tych, którzy już mieli okazję z nami potrenować, powstała sekcja BLOG, gdzie znajdziecie artykuły i materiały wspierające rozwój i przemianę, jakiej pragniecie. W sekcji BLOG będą pojawiały się bieżące aktualności, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Dziękujemy wszystkim za cierpliwą pracę nad tą stroną. Projekt ten był prawdziwym Suheng, odrobioną lekcją, która trwała wiele lat, ale wreszcie się udało ją zakończyć. Dziękujemy z całego serca!

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj