Blogwstecz

Witajcie na nowej stronie

2017 12 18

Witajcie na naszej nowej odświeżonej stronie internetowej. Z pozoru jest to ta sama, podobnie wyglądająca strona, ale musicie wiedzieć, że przeszła ona długą i ciężką drogę, aby móc wyglądać pięknie i zachęcająco.

Rozpocznijmy od początku. Wszystko jest energią. Nawet ta strona i te słowa, które teraz czytacie, to energia. Moja tj. osoby, która to pisze i innych, tych którzy nad nią pracowali, i wspólna czyli nasza współpraca, umiejętność dogadania się i wzajemna życzliwość i chęć stworzenia czegoś fajnego.

Początki były trudne. Pierwsze spotkanie z informatykami kilka lat temu było mało wspierające. Usłyszeliśmy np., „Czy to działa? Ja nie wierzę w takie rzeczy. Ten cały coaching i joga to bzdury”. Tak rozpoczęła się bardzo zła w skutkach praca nad naszą pierwszą stroną internetową. Ponieważ osoby do współpracy były nam polecane i zależało nam na czasie, zdecydowaliśmy się podpisać umowę. Możecie się domyśleć, jak ta współpraca się skończyła – jedną wielką awanturą. Energia między nami była tak niedobra, pełna uprzedzeń i oczekiwań nie do spełnienia, że zostaliśmy z dnia na dzień na lodzie.

Z pomocą przyszła inna firma, która co nieco poprawiła, dopieściła, ale też (jak się potem okazało) dużo sknociła… Sknociła tak dużo, poplątała tak bardzo, że potem już nikt nie chciał tą stroną się zajmować, włączając w to tę samą firmę, która narobiła bałaganu. Znowu zostaliśmy na lodzie.

Na szczęście, mamy w życiu szczęście:) Zabraliśmy się porządnie do pracy nad sobą. Stwierdziliśmy, że skoro my kreujemy tak niedobre relacje i przyciągamy kiepskich fachowców, musimy zabrać się za siebie i poprawić swoją energię, aby ktoś wreszcie chciał z nami współpracować w sposób pozytywny i z korzyścią dla wszystkich stron.

I oto nie minęło dużo czasu, pojawiła się ona. Utalentowana, wrażliwa i piękna. Stworzyła szablony do nowej strony i banery. Pomimo naszych turbulencji emocjonalnych i ciągłej trudności w byciu miłym, ona została z nami, wspierając nas. Wspólnie z jej przyjaciółmi przenieśli stronę i stworzyli nowy silnik. Pojawił się też on, cierpliwy, chyba najmilszy informatyk, jakiego w życiu miałam okazję poznać i jego współpraca z jeszcze bardziej cierpliwym i niezmiernie pomocnym moim Bratem.

Pomimo, że strona działa i wygląda pięknie, oni cały czas chcą z nami współpracować! I to jest chyba nasz największy sukces. Udało nam się zmienić energię tak, aby mieć dobre, długo trwające relacje. Nauczyliśmy się być cierpliwym. Nadaliśmy naszej stronie kierunek.

Przede wszystkim strona jest zaadresowana do osób, które jeszcze nas nie znają. Chcemy, aby poprzez przeczytanie tej strony każdy mógł dowiedzieć się więcej na nasz temat i technik oraz warsztatów, które oferujemy. Mamy nadzieję, że strona ta zachęci każdego do pójścia krok dalej – do umówienia się z nami na spotkanie, przyjechanie do naszego centrum czy zamówienia healing life.

Dla tych, którzy już mieli okazję z nami potrenować, powstała sekcja BLOG, gdzie znajdziecie artykuły i materiały wspierające rozwój i przemianę, jakiej pragniecie. W sekcji BLOG będą pojawiały się bieżące aktualności, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

Dziękujemy wszystkim za cierpliwą pracę nad tą stroną. Projekt ten był prawdziwym Suheng, odrobioną lekcją, która trwała wiele lat, ale wreszcie się udało ją zakończyć. Dziękujemy z całego serca!

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Elwira Skutek
  Nauczyciel

  Wykorzystuję cenną wiedzę Power Brain w moim życiu osobistym oraz zawodowym jako nauczyciel młodzieży niepełnosprawnej umysłowo.

 • Wojciech Pieczkowski
  Lekarz, Chirurg

  To najlepsze warsztaty, w jakich miałem okazję wziąć udział.

 • Lila Golik
  Bizneswoman

  Trening  Pępka podziałał na mnie uzdrawiająco. Zrozumiałam wiele rzeczy związanych z moim ciałem.

 • Alicja Śmiałek
  Optometrysta

  To było niesamowite uzdrowienie. Teraz czuję, że jestem wolna i mogę zrobić wszystko.

 • Bank Zachodni WBK
  Oddziały w Rybniku

  Bardzo pomocne w pracy i po pracy ćwiczenia na radzenie sobie ze stresem, rozluźnienie ciała i koncentrację umysłu. W naszej pracy dużo siedzimy, ćwiczenia pomagają rozluźnić kręgosłup i nadgarstki oraz barki. Umysł jest bardziej klarowny.

 • Antonina Tomala
  Handlowiec

  Od momentu ćwiczeń z kijkiem Healing Lfe w Centrum Body and Brain moje ciśnienie krwi się unormowało. Mój lekarz potwierdził, że dzięki tej metodzie nie potrzebuję już brać tak dużej dawki leków. Naturalnie udało mi się przywrócić do mojego ciała harmonię i równowagę

 • Eugenia Krakowczyk

  Chodziłam na różne gimnastyki i zawsze po ćwiczeniach czułam się zmęczona, ale tylko po tych zajęciach w centrum Body and Brain czuję się wypoczęta i pełna energii!

 • Sabina Ficek
  Nauczyciel

  Ćwiczenia Healing Life sprawiły, że ból kręgosłupa jest dużo mniejszy i operacja została odwołana.
  Dodatkowo jestem spokojniejsza i mam więcej humoru.

Blog

czytaj