Blogwstecz

Wybierz zawód instruktora Body and Brain

2018 06 24

W zawodzie, który wybraliśmy widzimy duże możliwości rozwoju. Oboje jesteśmy już dojrzałymi osobami, którzy w swojej przeszłości wybrali wiele różnych ścieżek edukacji i kariery. Tak oto Ola Mason mogłaby, gdyby nie chciała prowadzić lekcji jogi, uczyć w szkole, być pilotem wycieczek zagranicznych lub zajmować się inwestycjami zagranicznymi. Pete natomiast mógłby otworzyć swoją szkołę języka angielskiego, wyjechać na kontrakt jako post oficer raf-u i zarobić w pół roku tyle, ile przeciętny Polak zarabia przez 10 lat. Nic z tego. Wybraliśmy zawód nie dla pieniędzy ani prestiżu, nie dla sukcesu. Wybraliśmy spełnienie, totalną radość w sercu z każdego spędzonego momentu na tej ziemi. Dlatego prowadzimy zajęcia Body and Brain.

Pragniemy jednak się rozwijać. Wiemy, jak wyjątkowy i niespotykany w Polsce jest nasz system treningowy i chcemy, aby jak najwięcej osób mogło z niego skorzystać. Dlatego w przeciągu najbliższych lat będziemy przygotowywać się do prowadzenia działalności także w innych miejscach. Nie chcemy jednak, aby nasze wysiłki i praca, którą wykonujemy w Rybniku od 2014 roku poszły na marne. Dlatego poszukujemy osób, które będą łącznikiem pomiędzy nami a studentami w Rybniku i które będą chciały się rozwijać poprzez prowadzenie w naszym imieniu zajęć, z pełnym wsparciem z naszej strony.

Nie możemy być wszędzie i nie możemy się sklonować, ale możemy otworzyć dla Was ścieżkę kariery w tym pięknym zawodzie i poprowadzić Was przez meandry instruktorskie. Ze wszystkich dostępnych zawodów, nie ma bardziej przynoszącego radość i spełnienie, jak prowadzenie zajęć Body and Brain.

Jeśli więc czytając to poczułeś, że chciałbyś rozważyć taką pracę dla siebie, prosimy o kontakt. Wszelkie szczegóły omówimy podczas spotkania przy pysznej herbacie😊

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj