Blogwstecz

Wykłady na katowickich Targach

2018 10 29

W dniu wczorajszym mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w wykładach organizowanych przez Miesięcznik Szaman organizatora 48. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” i spotkań z medycyną naturalną. Nasz wykład zatytułowany Wibracja Fal Mózgowych oraz uzdrawianie przez Pępek jako metody rozwoju osobistego i duchowego spotkał się z gorącym przyjęciem ponad 200 osób, które miały okazję nie tylko wysłuchać, czym są te wspaniałe metody, ale także miały okazję spróbować ich na sobie i poczuć to ciepło i komfort, jakie ze sobą niosą.

Odbiorcy wykładów byli niesamowici. Komunikacja z Państwem była tak wspaniała, każdy brał udział i z pełnym zaangażowaniem próbował technik na sobie. Katowickie targi i samo wydawnictwo Szaman przyciągają niesamowitych ludzi, otwartych, chętnych, z przepiękną energią uśmiechu i zadowolenia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni i cieszymy się, że mogliśmy Was poznać i wspólnie popracować. Zapraszamy ludzi z całej Polski do kontaktu z nami. Już 17 listopada w Katowicach odbędzie się kurs Uzdrawiania przez Pępek (poziom 1). Lista się zapełnia, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę, ale już teraz zapisujcie się. Część praktyczna przygotowana będzie tak, abyś mógł dokładniej i bliżej poznać swoją kondycję fizyczną i energetyczną i od razu uzdrowić te miejsca, w których brakuje energii i zdrowia. Na warsztacie znacznie poprawi się twoje zdrowie i ogólne samopoczucie.

Osoby, które przyjeżdżają na nasze warsztaty są zawsze bardzo zaskoczone, że nie są one wielogodzinnym teoretycznym wykładem. Jesteśmy przede wszystkim praktykami i wierzymy, że bez praktyki nie dzieje się nic. Dlatego teoria też jest przedstawiona na warsztacie, ale przede wszystkim trzeba mieć ze sobą wygodny strój sportowy, wyspaną głowę, krótkie wypiłowane paznokcie (gdyż masujemy pępek opuszkami palców) i otwarte serce, chęć do przeżycia czegoś niesamowitego.

Zapraszamy.

 

 

 

 

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj