Blogwstecz

Życie

2018 10 11

Życie jest jak podróż lub książka, tak często porównujemy. Dla jednych to komedia, a dla innych horror. Każdy sam pisze swoją preferencję, jak to życie chce sobie przeżyć, z jakimi emocjami i odczuciami, bo bez nich było by nudno, tak też często mówimy.

Więc chcemy, aby było ciekawie, ale jednocześnie zdrowo i w harmonii, w pełnej równowadze, ale ciekawie, tak, aby coś się działo, ale tylko po naszej myśli i na pewno, aby nie było nudno, bo przecież musi się coś dziać, tak się sami nakręcamy.

Niezależnie od tego, jakie lubisz życie – czy ciekawe, czy nudne, jedno jest istotne – przeżywanie go w danym momencie, w pełni świadomym i w pełnej odpowiedzialności i istocie, że oto ja zadbałam o to i teraz taki jest tego efekt lub oto ja teraz dbam, aby mój kolejny rozdział życia był lepszy.

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, ale zamiast wczuć się w dany rozdział, ciągle rozmyślasz o tym, co już przeczytałaś, albo dumasz, co będzie dalej. Historia się nie klei, bo przez brak koncentracji uciekają Ci ważne wątki. A gdybyś tak miała wybrać się w dłuższą podróż, której każdy kolejny etap połączony jest z poprzednim, ale zamiast cieszyć się miejscem, w którym jesteś teraz albo wspominasz jak to było wtedy i tam, albo dumasz, jak to będzie w przyszłości, gdy wreszcie dotrzesz do nowego miejsca. Ale znowu podróż i historia się nie klei, bo tracisz ważne wydarzenia, albo właśnie Cię okradli, bo zapomniałaś w ogóle, gdzie jesteś i po co.

W nawiązaniu więc do przemyśleń na temat życia, dany rozdział trzeba wziąć garściami, w pełni objąć swoim sercem i wycisnąć z niego, co się da. Każde miejsce można odczarować i każdy związek można opruszyć cząsteczkami energii tak, aby każdy moment Twojego życia lśnił, a Ty zatapiając się w nim  możesz poczuć absolutną pełnię.

Przeczytaj opinie naszych studentów
 • Marta – Piekary Śląskie

  Cieszę się, że będzie można znów z Wami ćwiczyć, super sprawa to lekcje przez Internet.

 • Mirka z Warszawy

  Jestem zachwycona warsztatami z masażu pępka i zauroczona prowadzącymi je Osobami. To są Osoby bardzo uduchowione, myślę, ze uosabiają na pewno Miłość Bezwarunkową, a może nawet Absolutną.

 • Karina Adamczyk
  Optyk

  Dopiero ćwiczenia Body and Brain sprawiły, że czuję się bardziej szczęśliwa i spokojna, a próbowałam w Rybniku już chyba wszystkiego. Tego uczucia nie da się ująć słowami. Tego trzeba doświadczyć w tym magicznym miejscu.

 • Edyta Mostowska
  Konserwator zabytków - Wrocław

  W trakcie wykonywania Uzdrawiania przez Pępek czuję, jak zaczyna krążyć w moim ciele krew, docierając do każdej jego części. Mogę też poczuć, jak przez moje ciało przenika energia, która daje mi siłę i moc do życia.

 • Wioleta Dobrasiewicz
  Mama

  Ludzie, którzy prowadzą do Centrum Body and Brain to osoby przyjazne, niezwykle pogodne, mądre życiowo i godne zaufania.W Body&Brain otrzymuję nie tylko zaspokojenie potrzeby wiedzy i wysiłku dla ciała, ale i wsparcie dla ducha, gdy tego potrzebuję.

 • Jagoda Kozieł
  Nauczyciel

  Bardzo polecam to miejsce, wszystkim którzy chcą dbać o swoje zdrowie, pragną osiągnąć równowagę wewnętrzną i spokój oraz ich celem jest zdrowy umysł w zdrowym ciele.

 • Sylwia Rutkowska
  Dentysta

  Centrum Body&Brain to miejsce pełne pozytywnej energii , do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim tym , którzy pragną zmienić swoje życie na lepsze.

 • Aleksandra z Rybnika
  Kosmetyczka

  Zajęcia prowadzone w kameralnym gronie, bardzo urozmaicone, wysoki poziom wiedzy, czystość i zawsze miły poczęstunek pyszną herbatką. Myślę, że w lepsze miejsce nie mogłam trafić.

 • Adam Urbanik
  Informatyk - Kraków

  Trening Uzdrawiania przez Pępek działa na mnie bardzo relaksująco. Dzięki tej technice wszystkie myśli, które kotłują się w mojej głowie znikają i przestają być aż tak ważne.

 • Brygida lat 73

  Sama codziennie powtarzam ćwiczenia masażu przez pępek. Już po pierwszym miesiącu szumy w głowie prawie minęły, stały się prawie niewyczuwalne i nie przeszkadzają w spaniu.

Blog

czytaj