Letni Uniwersytet Zdrowia

Szczyrk

MIEJSCE

Hotel Zagroń 

ul. Wrzosowa 21
43-370
Szczyrk

TERMIN

30 czerwca - 7 lipca

CENA

2200 zł

 

PROGRAM

Edukacja Mózgu – 5 Kroków do spełnienia swoich marzeń

W trakcie wspólnego pobytu na Uniwersytecie Letnim proponujemy Państwu podróż do samopoznania, dzięki której każdy uczestnik będzie miał okazję rozbudzić swój życiowy potencjał, połączyć swój mózg ze swoim ciałem, usprawnić i wzmonić przepływ energii.

Program ćwiczeń, warsztatów i wykładów obejmuje 5 kroków:

  1. Rozbudzenie: na pierwszym etapie naszej współpracy wszystkie zmysły się rozbudzają. Doświadczysz rozgrzania, otwarcia i lepszego wyczucia swojego ciała. Powiększy się świadomość w mózgu i zaczną poprawiać się jego funkcje. Na tym poziomie staniesz się świadomy swojego ciała, swojego mózgu oraz jego funkcji. Będziesz też umiał jasno określić, jakie są twoje wewnętrzne potrzeby i pragnienia.
  2. Elastyczność: drugi etap to rozwijanie swojej przestrzeni, aby nowa świeża energia mogła zawitać w twoim życiu. W tym procesie będziesz miał możliwość uwolnić się od starych nawyków i otworzyć się na nowe informacje. Fizycznie i energetycznie będziesz miał możliwość poprawić elastyczność ciała i umysłu, dzięki czemu otrzymasz więcej satysfakcji z życia.
  3. Odświeżanie: na tym poziomie współpracy oczyszczamy się z negatywnych emocji, które zakorzeniły się w związku z przeżyciami w przeszłości. Przez życie doświadczamy wiele, co pozostawia po sobie ślad w mózgu. Te doświadczenia stają się formą emocjonalnych pozostałości, wpływających na całe nasze życie. Te pozostałości wytworzyły uprzedzenia i negatywne wzory myśleniowe, które nie pozwalają użyć swojego pełnego potencjału. Odświeżanie mózgu oczyszcza te uciążliwe wspomnienia, otwierając ścieżkę do głębokiego uzdrawiania i odnowy.
  4. Integracja: uwolnienie potencjału i ukrytych zdolności rozpoczyna się w momencie, gdy mózg staje się zrównoważony i koherentny. Na tym etapie będziemy praktykować połączenie wszystkich sfer życia: fizycznej, emocjonalnej i psychicznej, aby zbudować w swoim wnętrzu pełną harmonię i poczucie spełnienia. Rozpoczniesz lepszą wewnętrzną komunikację, która pozytywnie zacznie wspierać ciebie w twoim codziennym życiu.
  5. Mistrzostwo: zakończeniem wspólnego pobytu będzie jasne określenie swoich życiowych celów. Kończąc Uniwersytet Letni z nami będziesz potrafił z łatwością odpowiedzieć sobie na pytania: kim jestem, czego pragnę i jak chcę, aby wyglądało moje życie.

W trakcie Uniwersytetu nauczysz się zasad:

  1. Obudź się. Skup się i bądź uważny.
  2. Dobre wiadomości kreują dobry mózg.
  3. To, co wybierzesz, się zadzieje.
  4. Stań się mistrzem swojego czasu i przestrzeni.
  5. Zaprojektuj swoje życiowe warunki.

Są to podstawowe zasady zarządzania swoim mózgiem, a więc całym swoim życiem. Wspólnie z nami będziesz mógł wykreować nowego siebie. Nasza propozycja jest wyjątkowa i unikalna, gdyż jako jedyni w Polsce jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami takich metod uzdrawiania i transformacji jak: Edukacja Mózgu, Wibracja Fal Mózgowych, Uzdrawianie przez Pępek oraz Punkt Uzdrawiania Mózgu. Te wszystkie metody będziecie Państwo mieli okazję poznać, doświadczyć i zastosować podczas wspólnego tygodnia Letniego Uniwersytetu Zdrowia w 2019 roku.

 

ZAPISY

ZAPISY I PŁATNOŚCI:

REDAKCJA MIESIĘCZNIKA "SZAMAN"
UL. DAMROTA 6
40-022 KATOWICE

TELEFON: 32 257 15 90

Blog

czytaj