Body & Brain Polska

Wypełnia Nas Radość Dzielenia Się

W każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał. Każdy człowiek, bez względu na wiek czy możliwości fizyczne, ma dostęp do mocy tworzenia, kreacji i przywracania swojego naturalnego stanu, jakim jest zdrowie, radość i spełnienie.

Naszą rolą jest pomoc i wspieranie każdej osoby, która do nas się zgłosi. Naszym celem jest edukacja, w jaki sposób samemu można kreować swoje życiowe warunki, bez względu na otoczenie. Pomagamy pokonywać limity, które stoją na drodze do szczęścia i spełnienia.

Pragniemy, aby energia, która nas otacza i krąży w każdym z nas była czysta i pozytywna. Dlatego każdego dnia prężnie i aktywnie trenujemy, podnosimy swoje kwalifikacje i poziom energii. Nasze motto: "Aby móc pomagać innym, najpierw trzeba pokonać swoje limity".

Założyciel

Założycielem Body and Brain, jak i twórcą techniki Uzdrawiania przez Pępek, jest Ilchi Lee. Z pochodzenia Koreańczyk, znany na całym świecie autor ponad 4o książek z tematyki uzdrawiania ciała i umysłu. Ilchi Lee przez 40 lat swojego życia stworzył liczne metody treningowe, które polecane są przez największe autorytety np. Dr Emeran Mayer, Dr Emanuel Pastreich czy Don Miguel Ruiz. Z dumą prezentujemy jego dorobek w naszym Centrum w Rybniku. Więcej na temat samego Ilchi Lee: www.ilchi.com

O nas

Nasze Centrum Body and Brain w Rybniku to miejsce, gdzie można odkryć niezwykły potencjał, jaki znajduje się w każdym z nas. Oferujemy jogę dla ciała i mózgu, lekcje ki gong, naturalne uzdrawianie i coaching oraz warsztaty rozwojowe. Wszystkie zajęcia i spotkania są prowadzone w taki sposób, aby każdy mógł nie tylko odczuć natychmiastową poprawę kondycji psycho-fizycznej, ale aby mógł także odkryć w sobie moc do kreowania swojego zdrowia, szczęścia i spokoju.

Poznaj zespół

Ola Mason
Moim poczuciem spełnienia jest widok uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy po spotkaniu ze mną wracają do domu, aby dzielić się dobrymi wibracjami z innymi.

Pete Mason
Prowadzenie treningu Qi Gong i  sesji coachingowych to moja największa pasja. Współpraca ze mną to także odblokowanie i usprawnianie języka angielskiego.

Może to Ty?
Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć nowy zawód, skontaktuj się z nami.

Witajcie w naszym Centrum. Czekamy na Ciebie.
Telefon: 887 362 809

Blog

czytaj